کد خبر 245664
۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۴

تمام رویدادهای عمومی در مسکو لغو شد

تمام رویدادهای عمومی در مسکو لغو شد

سرگئی سوبیانین شهردار مسکو پس از حادثه حمله تروریستی در شهر «کروکوس»، اعلام کرد: تمامی رویدادهای ورزشی، فرهنگی و عمومی در مسکو در آخر هفته به دلیل حمله تروریستی به سالن کنسرت شهر کروکوس لغو شد.

به گزارش گروه بین الملل حیات، شهردار مسکو پس از حادثه حمله تروریستی شهر «کروکوس» از لغو تمام رویدادهای عمومی در مسکو خبر داد.

به گزارش جمعه شب ایرنا از اسپوتنیک، تیراندازی در ساکن کنسرت شهر «کروکوس» به کشته شدن دست‌کم ۱۴ نفر منجر شده است.

یک شاهد عینی در گفت وگو با اسپوتنیک اعلام کرد که که پس از شلیک گلوله‌ها از سوی افرادی با لباس شبه نظامی و پرتاب نارنجک از سوی آنها، آتش سوزی در ساختمان کروکوس آغاز شد.

به گفته این شاهد عینی، سپس افراد حاضر در سالن برای فرار از تیراندازی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در آنجا دراز کشیدند و پس از آن شروع به خزیدن کردند که بسیاری از آنها موفق شدند از سالن خارج شوند اما حدقل یکصد نفر در سالن محبوس شده‌اند.

وزارت بهداشت منطقه مسکو نیز به اسپوتنیک گفت که در حال حاضر بیش از ۵۰ تیم آمبولانس به منطقه حادثه برای ارائه خدمات پزشکی به همه نیازمندان اعزام شده‌اند.

وزارت شرایط اضطراری مسکو نیز با اعلام اینکه کار برای نجات افراد از پشت بام ساختمان با استفاده از مکانیزم‌های بالابر در حال انجام است، گفت: تاکنون حدود یکصد نفر توسط آتش نشانان از کروکوس خارج شدند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha