کد خبر 245659
۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۶

حمله تروریستی در مسکو / بیش از ۱۴ نفر کشته و یکصد نفر در تالار شهر کروکوس محبوس شده‌اند

حمله تروریستی در مسکو / بیش از ۱۴ نفر کشته و یکصد نفر در تالار شهر کروکوس محبوس شده‌اند

در پی تیراندازی در سالن جشنی در یک مجتمع تجاری در مسکو پایتخت روسیه 14 نفر کشته یکصد نفر در تالار شهر کروکوس محبوس شده‌اند

به گزارش گروه بین الملل حیات، در پی حمله حداقل سه نفر با لباس شبه نظامی به طبقه همکف یک تالار کنسرت در شهر کروکوس در نزدیکی مسکو و تیراندازی با سلاح‌های خودکار به سمت حاضرین در این تالار و پرتاب نارنجک، بیش از ۱۴ نفر کشته و حداقل یکصد نفر محبوس برجای گذاشته است.

تیراندازی در سالن کنسرت شهر «کروکوس» به کشته شدن بیش از ۱۴ نفر منجر شده است.
یک شاهد عینی در گفت وگو با اسپوتنیک اعلام کرد که که پس از شلیک گلوله‌ها از سوی افرادی با لباس شبه نظامی و پرتاب نارنجک از سوی آنها، آتش سوزی در سالن کنسرت شهر کروکوس آغاز شد.

به گفته این شاهد عینی، سپس افراد حاضر در سالن برای فرار از تیراندازی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در آنجا دراز کشیدند و پس از آن شروع به خزیدن کردند که بسیاری از آنها موفق شدند از سالن خارج شوند اما حدقل یکصد نفر در سالن محبوس شده‌اند.
وزارت بهداشت منطقه مسکو نیز به اسپوتنیک گفت که در حال حاضر بیش از ۵۰ تیم آمبولانس به منطقه حادثه برای ارائه خدمات پزشکی به همه نیازمندان اعزام شده‌اند.

وزارت شرایط اضطراری مسکو نیز با اعلام اینکه کار برای نجات افراد از پشت بام ساختمان با استفاده از مکانیزم‌های بالابر در حال انجام است، گفت: تاکنون حدود یکصد نفر توسط آتش نشانان از کروکوس خارج شدند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha