کد خبر 260492
۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۹

دستگیری عامل تیراندازی در خرم آباد

دستگیری عامل تیراندازی در خرم آباد

فرمانده انتظامی خرم آباد گفت: عامل تیراندازی به اماکن خصوصی در این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش گروه سیاسی حیات، سرهنگ نبی الله قاسمی روز یکشنبه اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر یک فقره تیراندازی به سمت اماکن خصوصی، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی کلانتری ۱۱۰ خرم آباد با تلاش های مستمر و رصدهای اطلاعاتی عامل تیراندازی را در این رابطه شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ قاسمی با بیان اینکه متهم انگیزه خود را از ارتکاب جرم اختلافات قبلی عنوان کرده و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شده است گفت: تحقیقات در خصوص کشف اسلحله بکار رفته ادامه دارد.

کشف هشت فقره انواع سرقت در دورود

فرمانده انتظامی شهرستان دورود نیز از دستگیری هشت سارق خبر داد و گفت: در پی اعلام یک فقره سرقت از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، موضوع در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ مجتبی نوریان اظهار کرد: ماموران با تحقیقات، اشراف اطلاعاتی و اقدامات پلیسی هشت سارق را در این زمینه شناسایی و طی چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی ادامه داد: سارقان در تحقیقات صورت گرفته به هشت فقره سرقت احشام، کابل، معابر، منزل، اماکن خصوصی و محتویات خودرو اعتراف کردند که اموال مسروقه کشف و تحویل مال باختگان شد.

سرهنگ نوریان بیان کرد: شهروندان با رعایت هشدارهای انتظامی، در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha