کد خبر 257453
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۱

«حیات» گزارش می دهد؛

سامانه واردات خودرو برای جانبازان مجددا بازگشایی می‌شود/ اطلاعیه دفتر تسهیلات رفاهی در مورد واردات خودروی جانبازان

سامانه واردات خودرو برای جانبازان مجددا بازگشایی می‌شود/ اطلاعیه دفتر تسهیلات رفاهی در مورد واردات خودروی جانبازان

سامانه واردات خودرو برای گروه های مختلف جانبازان بازگشایی می شود. این خبری است که دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی حیات؛ دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص اجرای قانون واردات خودرو جانبازان ۵۰ درصد به بالا مشمول اطلاعیه‌ای صادر کرد.

امکان ویرایش و انصراف فراهم شد

متن این اطلاعیه به شرح زیر است: 

پیرو مکاتبه شماره ۲۹۴۷۸۲۸ مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ دفتر آماد و پشتیبانی تجاری سازمان توسعه تجارت ایران موضوع اصلاح آئین نامه اجرایی بند (و) تبصره (۷) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۲ آن دسته از جانبازان معزز که تمایل به واردات خودرو به صورت انفرادی دارند می توانند مطابق اطلاعیه های صادره توسط آن سازمان و زمان های مشخص شده، به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی به آدرس https://janbazan.saleauto.ir/ مراجعه و نسبت به انصراف از لیست ثبت نام شده شرکت‌های وارد کننده اقدام کنند.

متن اطلاعیه صادره از سوی دفتر آماد و پشتیبانی تجاری سازمان توسعه تجارت ایران 

با عنایت به پیگیری‌های مکرر برخی از جانبازان مبنی بر حذف انتخاب خودرو خود از سامانه به آگاهی می‌رساند برای جانبازان معزز در تاریخ های ذیل امکان لغو پیش ثبت‌نام ایجاد شده است، لازم به ذکر است چنانچه جانبازان محترم، پیش ثبت نام خود را لغو نمایند، می‌بایست در هنگام ثبت سفارش نهایی (در سامانه جامع تجارت) خودروی خود را انتخاب و بر مبنای آن کلیه فرایندهای واردات خودرو را شخصاً انجام دهند. بدیهی است مسئولیت کلیه انجام امور مربوط به واردات به عهده جانباز است.

جانبازان محترم با ورود به سامانه جانبازان و در بخش جزئیات سفارش، گزینه لغو سفارش را انتخاب و پس از تایید متن نمایش داده شده از فرایند سامانه عرضه خودرو جانبازان خارج می گردد.

جانبازان معزز ۷۰ درصد ویژه : تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ لغایت ۱۴۰۳/۰۳/۲۸

سایر جانبازان معزز ۷۰ درصد : تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ لغایت ۱۴۰۳/۰۳/۳۰

جانبازان معزز ۵۰ الی ۶۹ درصد: تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ لغایت ۱۴۰۳/۰۴/۰۱

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha