کد خبر 249401
۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۳

فرمانده انتظامی گرمسار خبر داد:

کشف ۵۰ قبضه چاقو و قمه در دستگیری سارقین در گرمسار

 کشف ۵۰ قبضه چاقو و قمه در دستگیری سارقین در گرمسار

 فرمانده انتظامی گرمسار از دستگیری سه سارق سابقه‌دار در این شهرستان خبر داد و گفت: از این متهمان ۵۰ قبضه چاقو و قمه کشف و ضبط شده است.

️به گزارش گروه استان‌های حیات، سرهنگ داوود آقازاده  فرمانده انتظامی گرمسار صبح سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی گرمسار ضمن بیان اینکه در پی وقوع چندین سرقت موضوع در دستور کار رسیدگی قرار گرفت، ابراز داشت: با هوشیاری مأموران انتظامی کردوان هویت سارقان و مخفیگاه آنها شناسایی شد.

وی ضمن بیان اینکه طی عملیات غافلگیرانه سه متهم پرونده دستگیر شدند، افزود: همگی این سارقان سابقه دار به انجام سه فقره سرقت در شهرستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی گرمسار ضمن بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه این افراد پنجاه قبضه چاقو و قمه کشف شد، ابراز داشت: انواع مواد مخدر، مشروبات الکلی و یک دستگاه گنج یابی دیگر کشفیات این پرونده بود.

موقوفه‌ای بابیان اینکه متهمان روانه زندان شدند، در ادامه تصریح کرد: دوچرخه، دینام، کپسول گاز، کف کش، دستگاه جوش، ترانس برق از اقلام سرقتی کشف شده این پرونده بودند.

وی افزود: با توجه به کشف اموال مسروقه مال‌باختگان می‌توانند برای شناسایی اموال خود در ساعات اداری به پاسگاه انتظامی کردوان مراجعه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha