کد خبر 247799
۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۵

حسینی:

زورمان به استقلال نرسید

زورمان به استقلال نرسید

سرمربی آلومینیوم اراک در نشست خبری گفت: بدشانس بودیم و توپ ما به گل تبدیل نشد، زورمان به این تیم نرسید و برد مبارکشان باشد.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ مجتبی حسینی، سرمربی آلومینیوم اراک در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال تهران گفت: متاسفانه نیمه اول خوبی نداشتیم و یک مقداری سنگین و کند کار می‌کردیم، زمانی که توپ نداشتیم به هافبک خارجی آنها ماشاریپوف فضا می‌دادیم. خیلی دقیق استقلال را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم آنها از اشتباهات حریف خوب استفاده می‌کند. ما در دقیقه ۴۷ که توپ را از دست دادیم خیلی به بازیکنان تاکید کرده بودیم که این مدل پاس‌ها را نزدیک ۱۸ قدم ندهند و روی یک بازپس‌گیری پیستون چپ آنها صاحب توپ شد، بازیکن بلندقامتشان که خیلی تمرین کرده بودیم را صاحب توپ کرد و به گل رسیدند.

او ادامه داد: با صحبت‌های قبل از نیمه دوم شرایط تیم بهتر شد اما استقلال تیمی نبود که به ما موقعیت بدهد تا لحظه آخر که موقعیت خوبی بود، بدشانس بودیم و توپ ما به گل تبدیل نشد، زورمان به این تیم نرسید و برد مبارکشان باشد.

سرمربی آلومینیوم با توجه به زمان کم تیمش بین دو بازی حساس گفت: زمان ریکاوری و فاصله بین دو بازی روی عملکرد ما تاثیر داشت، اگر دقت کنید تراکتور هم یک شکست سنگین داشت و این مدت زمان کوتاه چهار روزه تیم ما را از نظر جسمی کند کرده بود.

حسینی در مورد صحبت‌های نکونام درباره داوری گفت: روی مسائل داوری خیلی دقت نکردم و فکر نمی‌کنم مشکلی داشته باشد، بازی به شکلی بود که موقعیتی در بازی نبود و بیشتر درگیرانه در میانه میدان بود و هر دو تیم خیلی سازمان یافته دفاع می‌کردند، بازی خیلی سختی برای داور نبود که داور به چالش بیفتد، روی صحنه گل هم اعتراض نداشتیم و گل هم اعلام شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha