کد خبر 246379
۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۶

ترافیک در شهر با آغاز به کار ادارات و مدارس افزایش یافت

ترافیک در شهر با آغاز به کار ادارات و مدارس افزایش یافت

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رصد معابر شهر از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک افزایش ترافیک را به دلیل آغاز به کار ادارات و مدارس نسبت به روزهای قبل نشان می‌دهد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سرهنگ علی اصغر شریفی روز سه‌شنبه در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت اظهار کرد: در بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک در حال حرکت است.

وی افزود: در بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد شروع بار ترافیکی هستیم.

سرهنگ شریفی گفت: همچنین در مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان شروع بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی یادآور شد: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی در حال حرکت است.

سرهنگ شریفی افزود: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع‌ها، معابر و میادین شهر تهران به منظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست.

وی از راکبین موتورسیکلت خواست بدلیل انباشت گازهای سمی در داخل تونل‌ها و احتمال بیهوشی و تصادفات بدون برخورد، جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha