کد خبر 246364
۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۷

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور خبر داد؛

افزایش ترافیک در معابر و بزرگراه‌های پایتخت با پایان تعطیلات

افزایش ترافیک در معابر و بزرگراه‌های پایتخت با پایان تعطیلات

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش ترافیک در معابر و بزرگراه‌های پایتخت همزمان با پایان تعطیلات خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ سرهنگ علی اصغر شریفی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح روز دوشنبه چهاردهم فروردین ماه ۱۴۰۳ گفت: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد شروع ترددها و افزایش ترافیک به دلیل آغاز به کار ادارات و مدارس در سطح معابر شهر تهران بودیم و تردد نسبت به روزهای قبل روند افزایشی را نشان می‌دهد.

سرهنگ شریفی ادامه داد: در بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک در حال حرکت است.

وی افزود: در بزرگراه شهید زین‌الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد شروع بار ترافیکی هستیم.

سرهنگ شریفی گفت: همچنین در مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان شروع بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی بیان کرد: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی در حال حرکت است.

سرهنگ شریفی افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها به منظور نظم بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست.

وی از راکبین موتورسیکلت خواست به دلیل انباشت گازهای سمی در داخل تونل‌ها و احتمال بیهوشی و تصادفات بدون برخورد جدا خودداری کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha