کد خبر 245473
۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۹

با اعلام اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛

تصادف در جاده گلبهار به مشهد ۲ فوتی و ۶ مصدوم بر جای گذاشت

تصادف در جاده گلبهار به مشهد ۲ فوتی و ۶ مصدوم بر جای گذاشت

مسئول مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: امروز در نخستین روز سال جدید حادثه تصادف یک دستگاه خودرو برلیانس و یا یک دستگاه خودرو ایکس ۶۰  در جاده گلبهار به مشهد ۲ فوتی و ۶ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش گروه استان‌های حیات، محمد علیشاهی مسئول مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد روز چهارشنبه افزود: این حادثه ساعت پنج و ۴۹ دقیقه صبح امروز رخ داد.

وی ادامه داد: برای امدادرسانی به مصدومان، سه دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد و در بررسی اولیه هشت مصدوم ارزیابی شد که تمامی مصدومان این حادثه توسط اورژانس ۱۱۵ مشهد به بیمارستان منتقل شدند اما ۲ مصدوم به دلیل جراحت شدید و وخامت حال با وجود تلاش کادر درمان، در بیمارستان جان باختند.

مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ۱۶۴ پایگاه عملیاتی شامل ۱۰۰ پایگاه شهری، ۶۲ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۰ دستگاه موتورلانس و مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات با تحت پوشش داشتن ۱۵ شهرستان به صورت شبانه روزی و رایگان در حال ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha