کد خبر 249909
۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۲

واژگونی پراید در جاده نیشابور _ سبزوار پنج مصدوم بر جا گذاشت

واژگونی پراید در جاده نیشابور _ سبزوار پنج مصدوم بر جا گذاشت

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در کیلومتر 50 بزرگراه نیشابور به سبزوار ، پنج مصدوم بر جا گذاشت.

به گزارش گروه استان‌های حیات، سید حمید حسینی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور  افزود: این حادثه حوالی ساعت هشت و 30 دقیقه امروز رخ داد که برای امدادرسانی به مصدومان آمبولانس پایگاه اورژانس راسخی نیشابور و آمبولانس پایگاه اورژانس زعفرانیه سبزوار به صحنه حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور کارشناسان فوریت‌های پزشکی در صحنه حادثه و در تریاژ اولیه، تعداد مصدومان این حادثه پنج نفر ارزیابی شد که اقدامات پیش بیمارستانی برای تمامی مصدومان این حادثه انجام شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور بیان کرد: ۲ مصدوم این حادثه در محل به صورت سرپایی درمان و سه مصدوم دیگر توسط آمبولانس پایگاه راسخی از اورژانس نیشابور و آمبولانس پایگاه زعفرانیه از اورژانس سبزوار به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی شهید بهشتی سبزوار منتقل شدند.

مرکز اورژانس پیش‌ بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور با ۳۳ پایگاه عملیاتی شامل ۱۱ پایگاه شهری، ۱۸ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، چهار پایگاه موتورلانس چهار شهرستان «نیشابور، فیروزه، زبرخان و میان جلگه» را زیر پوشش دارد و به صورت شبانه‌روزی و رایگان به این جمعیت خدمات ارائه می‌دهد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha