کد خبر 239972
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۴

بیانیه فدراسیون اردن علیه قهرمانی عنابی‌ها:

همه می‌دانند قهرمان واقعی آسیا ما هستیم!

همه می‌دانند قهرمان واقعی آسیا ما هستیم!

نایب رئیس فدراسیون فوتبال اردن قضاوت داور چینی در فینال آسیا را زیر سوال برد و گفت: همه می‌دانند قهرمان واقعی آسیا ما هستیم.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ مروان جمعه نایب رئیس فدراسیون فوتبال اردن در گفتگویی اعتقاد داشت که هر سه پنالتی قطر اشتباه بوده است و آنها قهرمان واقعی جام ملت های آسیا هستند و ممکن است که نسبت به مسائل داوری فینال آسیا شکایتی را ارسال کنند.

مروان جمعه در گفتگو با رسانه های اردنی عنوان کرد: آنچه در دیدار اردن و قطر در فینال جام ملت‌های آسیا رخ داد بسیار عجیب بود، من معتقدم سه ضربه پنالتی که به نفع قطری ها اعلام شد درست نبود.

وی افزود: اگر به ضربه پنالتی اول برگردیم داور چینی اشتباه کرد و باید به VAR رجوع می‌کرد، اکرم عفیف کسی بود که پایش را بین پاهای عبدالله نصیب قرار داد و باید کارت زرد دریافت می‌کرد نه اینکه پنالتی اعلام شود.

وی ادامه داد: در مورد ضربه پنالتی دوم نیز آفساید قبل از اعلام پنالتی رخ داده بود!

جمعه در مورد ضربه پنالتی سوم گفت: دروازه بان ما یزید ابولیله برای گرفتن توپ به سمت جلو حرکت کرد و مقابل عفیف قرار گرفت و این یک امر عادی است و منطقی نیست که دروازه بان به هیچ سمتی حرکت نکند و جای خودش باشد و داور پنالتی اعلام کند.

وی افزود: فدراسیون در حال بررسی این موضوع است تا بهترین اقدام را برای جلوگیری از تکرار اشتباهات داوری تعیین کند، تصمیمات داور چینی از نظر ما مشکوک است.

جمعه در پایان سخنان خود گفت: بازیکنان اردنی احساس مظلومیت می کنند، آنها می خواستند با جام قهرمانی برگردند، اما آنچه ما به دست آوردیم یک دستاورد بزرگ است و به نظر من اردن قهرمان واقعی قهرمانی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha