کد خبر 230810
۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۲

رفع گره ترافیکی ایجاد شده توسط «سرای ایرانی» منتظر طرح پلیس راهور

رفع گره ترافیکی ایجاد شده توسط «سرای ایرانی» منتظر طرح پلیس راهور

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران از رفع گره ترافیکی ایجاد شده به دلیل راه‌اندازی مجموعه «سرای ایرانی» با طرح پلیس راهور خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های حیات، محسن هرمزی درباره گلایه‌ شهروندان از ترافیک ایجاد شده به دلیل راه‌اندازی مجموعه "سرای ایرانی" در سه‌راه افسریه اظهار کرد: شهرداری تهران برای حل مشکل به موضوع ورود کرده و در این راستا جلساتی با پلیس راهور نیز برگزار کرده است.

وی ادامه داد: بر همین اساس، پلیس راهور در حال آماده‌سازی طرحی به صورت فیزیکی و نرم‌افزاری است تا مشکل ترافیکی ایجاد شده در محدوده سه‌راه افسریه برطرف شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران تصریح کرد: بنابراین مشکل ترافیکی ایجاد شده در روزهای پیش‌رو رفع خواهد شد و شاهد تردد روان خودروها در این محدوده خواهیم بود. 

راه‌اندازی "سرای ایرانی" در سه‌راه افسریه واقع در منطقه 15 شهر تهران، موجی از نارضایتی شهروندان را به دلیل ایجاد ترافیک سرسام‌آور در خیابان‌ها و کوچه‌های منتهی به این مجموعه به همراه داشته است. 

ناصر امانی؛ عضو شورای شهر تهران نیز روز گذشته درباره این موضوع به خبرنگار تسنیم گفت: متأسفانه مردم از این وضعیت به ستوه آمده‌اند، برای ترددهای روزانه خود دچار مشکل هستند و چنانچه به خودروهای امدادی مانند اورژانس نیاز داشته باشند قطعاً دچار مشکل خواهند شد.

وی ادامه داد: اگرچه تاکنون هیچ‌کس در شهرداری تهران پاسخگو نبوده است اما با این حال برای ادامه فعالیت این مجموعه باید مشکل پارکینگ موردنیاز و ترافیک خیابان‌های اطراف، حل شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha