کد خبر 222270
۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۷

طوفان الاقصی برهم زننده توطئه صهیونیست ها

طوفان الاقصی برهم زننده توطئه صهیونیست ها

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: توطئه صهیونیست ها و آمریکا در خصوص عادی سازی روابط اسرائیل با کشورهای منطقه، با اجرای طوفان الاقصی بهم ریخت.

به گزارش گروه استانی حیات؛ آیین تکریم سردار دامغانی و معارفه سردار شوقانی‌، فرمانده جدید سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با حضور سردار فدوی‌جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین مطیعی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و ‌هاشمی‌ استاندار سمنان، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی استان‌، خانواده معظم شهدا، مشاورین استاندار و مدیران کل ستادی و اجرایی استان برگزار شد.

همواره حزب خدا غالب و پیروز است

جانشین فرمانده کل سپاه در این مراسم با بیان اینکه اگر جبهه حق به پا خیزد، باید بدانیم که پیروزی را خداوند برای جبهه حق و حزب الله قطعی و ضمانت کرده است، ما باید به گونه ای رفتار کنیم‌ که همواره در جبهه حق قرار داشته‌ باشیم، اظهار داشت: همواره حزب خدا غالب و پیروز است، این وعده الهی است.

وی با بیان اینکه امروز به برکت ایران اسلامی، جبهه مقاومت، نفس امام راحل و همدلی پاسداران انقلاب اسلامی، توانمندی‌های حزب الله در همه جا فراگیر شده است، افزود: طوفان‌الاقصی شکست مسلمی بود که‌ صهیونسیت ها نمی‌توانند از آن‌ رهایی پیدا کنند، ظلم از بین رفتنی است و جبهه حق باقی می ماند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه توطئه صهیونیست ها و آمریکا در خصوص عادی سازی روابط اسرائیل با کشورهای منطقه، با اجرای طوفان الاقصی بهم ریخت، تصریح کرد: الحمدالله وضعیت در جبهه‌های مقاومت خوب و صبر و استقامت رزمندگان و مردم فلسطین بی‌نظیر است، انشالله پیروزی خیلی سریع حاصل خواهد شد.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پاسدار اسلام است، خدارا شاکریم که این توفیق برای تعدادی از دلدادگان انقلاب، اسلام، پیامبر اکرم(ص) و امام حسین(ع) میسر شد، اضافه کرد:  سپاه استانی در جغرافیای خود به مثابه کل سپاه در جغرافیای ایران اسلامی است، به همین واسطه است که مردم هر روز جلوه ای از خدمت را مشاهده می کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه وقتی خدمتی در روالی قرار میگیرد که باید به صورت جهادی و در زمان کم و با منابع مالی کم اجرایی سود، سپاه‌ پاسداران انقلاب اسلامی ورود می‌کند، ادامه داد: همانطور که‌ امام‌ راحل فرمودند، انشالله پرچم‌ انقلاب اسلامی را با انجام‌ تکالیف خود به دست صاحب اصلی اش، حضرت قائم آل محمد(عج) می سپاریم، این وعده الهی است.

سردار فدوی با بیان اینکه  جوانان و نوجوانان دهه 80 و 90 روند درستی را در انتقال نسل به پیش گرفته اند، خاطرنشان کرد: این روند در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز الحمدالله به خوبی در حال انجام است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه سردار دامغانی در مسند دیگری برای خدمت‌ در سپاه گیلان انتخاب شدند، گفت: ‌در سپاه سمنان‌ نیز جوان با تجربه پاسدار انقلاب اسلامی، سردار شوقانی مشغول خواهند شد که انشالله هر دو این پاسداران توانمند،‌ موفق باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha