کد خبر 261156
۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۸

محموله ۱۳۰ کیلوگرمی شیشه در هرمزگان توقیف شد

محموله ۱۳۰ کیلوگرمی شیشه در هرمزگان توقیف شد

فرمانده انتظامی هرمزگان از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده حامل ۱۳۰ کیلوگرم موادمخدر روانگردان صنعتی(شیشه) در استان خبر داد.

به گزارش گروه استانی حیات؛ سردار علی اکبر جاویدان روز پنجشنبه اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر هرمزگان با همکاری اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر فراجا از انتقال محموله مواد به داخل این استان توسط سوداگران مرگ مطلع و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران با رصد اطلاعاتی و اقدامات تخصصی سوژه مورد نظر را در اسکله شهید رجایی که در حال بارگیری بود شناسایی و تحت تعقیب و رصد خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی هرمزگان توضیح داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با کار اطلاعاتی و گشت زنی های هدفمند در مسیر احتمالی خودرو تریلی کشنده حامل مواد را شناسایی و در یک عملیات ضربتی متوقف و در بازرسی تخصصی از این خودرو، ۱۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه که به طرز بسیار ماهرانه در داخل کامیون جاسازی شده بود، کشف و در این رابطه یک متهم تبعه خارجی که راننده کامیون بود را دستگیر کردند.

جاویدان با اشاره به اینکه این محموله صنعتی از مرزهای شرقی وارد کشور شده است، خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی و تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری دیگر عاملان قاچاق این محموله افیونی ادامه دارد.

وی اضافه کرد: مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، همواره در دستورکار پلیس است و اجازه نخواهیم داد افراد سودجو برای رسیدن به اهداف خود امنیت و آرامش اجتماعی شهروندان را خدشه دار کنند و از مردم استان نیز انتظار داریم در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه موارد مشکوک در این خصوص مراتب را از طریق شماره ۱۱۰ و سامانه ۱۲۸ پلیس مبارزه با مواد مخدر به پلیس گزارش دهند

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha