کد خبر 260724
۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۷

اعلام تعرفه‌های جدید آزمایشگاه‌های همکار سازمان غذا و دارو

اعلام تعرفه‌های جدید آزمایشگاه‌های همکار سازمان غذا و دارو

مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع کنترل کیفیت غذا، دارو و تجهیزات سازمان غذا و دارو، از اعلام تعرفه های جدید آزمایشگاه های همکار سازمان غذا و دارو تا اواسط مرداد خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی  حیات، مهدی انصاری، دوگاهه مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع کنترل کیفیت غذا، دارو و تجهیزات سازمان غذا و دارو، درباره اقدامات انجام شده برای اصلاح تعرفه‌های آزمایشگاه‌ها، اظهار کرد: با تاکید سازمان برنامه و بودجه مبنی بر تلفیق تعرفه‌های ماده ۲۴ با ماده ۲۵ که به معاونت درمان مربوط می‌شود، به منظور اعلام تعرفه‌ای واحد در موارد مشترک، جلساتی برگزار و موضوع نهایی شد.

وی افزود: با توجه به فرایند پیش‌بینی شده امیدواریم تا اواخر تیرماه یا اواسط مرداد تعرفه‌ها را به صورت رسمی اعلام کنیم. به این ترتیب بهبود شایانی در وضعیت مالی دریافتی آزمایشگاه‌ها خواهیم داشت.

دوگاهه همچنین به مبحث مربوط به تعرفه‌های نمونه‌های PMS و PMQC اشاره کرد و گفت: با توجه به دستور معاونت توسعه که هیچ آزمونی بدون دریافت هزینه‌ها قابل انجام نیست، بنابراین بخش IT سازمان قطعاً درگاه‌هایی که برای دریافت این هزینه‌ها است را می‌بندد و لازم است حتماً قبل از دریافت آزمون، تعرفه‌ها دریافت شود. به این منظور نیز بودجه‌ای در اختیار معاونت‌ها قرار داده می‌شود که معاونت مربوطه هزینه‌ها را پرداخت کند. در مجموع هیچ آزمونی را بدون انجام مراحل مالی آن نمی‌توانیم پیش ببریم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha