کد خبر 257387
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۳

ابطال مجوز یک شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در خوزستان

ابطال مجوز یک شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در خوزستان

 اداره کل میراث ‌فرهنگی خوزستان از ابطال پروانه بهره‌برداری بند (ب) یک شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در ماهشهر خبر داد.

به گزارش گروه استانی حیات، به استناد رای کمیته فنی نظارت بر دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و گردشگری استان، مجوز بند (ب) شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری «آهوسیر خوزستان» واقع در شهرستان ماهشهر به دلیل عدم برطرف کردن نواقص و کاستی‌های اعلام ‌شده در زمان تعلیق ابطال شد.

همچنین به استناد آیین‌نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرت هوایی، گردشگری و زیارتی کشور، مصوب هیات وزیران در سال ۱۳۸۰، به دلیل عدم رفع نواقص و تخلفات، شرکت یادشده شرایط قانونی احراز و ادامه فعالیت مجوز بند«ب» را از دست داده است.

این شرکت باید ظرف مدت ۱۰ روز نسبت به تحویل اصل آخرین پروانه‌ بهره‌برداری بند«ب» و جمع‌آوری آثار و علایم فعالیت بند «ب» اقدام لازم را صورت دهد.

همچنین این شرکت حداکثر ظرف مدت شش ماه از تاریخ صدور این ابطالیه، نباید نسبت به آزادسازی تضمین حسن انجام کار اقدام لازم را انجام دهد.

اداره کل میراث فرهنگی از هم‌استانی‌ها و گردشگران خواست تا در هنگام دریافت خدمات مسافرتی، به دفاتر گردشگری مجاز و دارای پروانه بهره‌برداری مراجعه کنند و در صورت مشاهده واحدهای متخلف و بدون مجوز مراتب را به معاونت گردشگری این اداره‌کل اطلاع دهند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha