کد خبر 251065
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۱

با اعلام معاون گردشگری گیلان:

مجوز فعالیت ۲ دفتر خدمات مسافرتی در گیلان تعلیق شد

مجوز فعالیت ۲ دفتر خدمات مسافرتی در گیلان تعلیق شد

سرپرست معاونت‌ گردشگری اداره‌کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان اعلام کرد: کمیته نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان فعالیت یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری را به حالت تعلیق و مجوز فعالیت یک دفتر دیگر را لغو کرد.

به گزارش گروه استان‌های حیات، سید محمدعلی حسینی‌نسب سرپرست معاونت‌ گردشگری اداره‌کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان روز یکشنبه با اعلام این خبر گفت: مجوز دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری بابک سیر با توجه به تخلفات صورت گرفته از جمله ارائه اطلاعات غیرواقعی در خصوص اجزای بسته سفر، به حالت تعلیق و مجوز فعالیت دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری کادوس گشت گیل نیز به دلایلی از جمله عدم فعالیت، دریافت اخطار تعلیق و تعطیلی مکان شرکت بدون اطلاع به این اداره‌کل لغو شد.

حسینی نسب افزود: شرکت‌ها و دفاتری که پروانه فعالیت آن‌ها لغو شده یا به حالت تعلیق در آمده است، به استناد قانون، حق هیچ‌گونه ثبت نام و برگزاری تورهای داخلی و خارجی و هرگونه خدمات ایرانگردی و جهانگردی را ندارند.

سرپرست معاون گردشگری، اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان تصریح کرد: مسافران و گردشگران در هنگام دریافت خدمات مسافرتی به دفاتر گردشگری مجاز و دارای پروانه بهره‌برداری مراجعه کنند و در صورت مشاهده واحدهای متخلف و بدون مجوز، مراتب را به معاونت گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی استان گیلان اطلاع دهند.

گیلان دارای سه هزار و ۵۵۴ واحد تاسیسات گردشگری است که ۳۸۲ مورد آنها بین‌راهی بوده و بیش از ۱۲ هزار نفر در بخش گردشگری گیلان فعال هستند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha