کد خبر 257376
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۷

بیانیه حماس در روز عید قربان؛

ملت فلسطین در معرض وحشیانه‌ترین جنایات تاریخ قرار دارد

ملت فلسطین در معرض وحشیانه‌ترین جنایات تاریخ قرار دارد

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در بیانیه ای به مناسبت روز عید قربان، امت اسلامی را به حمایت از مقاومت و پایداری ملت فلسطین فراخواند.

به گزارش خبرنگار سیاسی حیات، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس امروز یکشنبه در بیانیه‌ای به مناسبت عید سعید قربان تاکید کرد که با حلول عید سعید قربان، به احترام ملت بزرگ فلسطین به ویژه مردم غزه به پا می‌ایستیم.

حماس تاکید کرد که امسال همزمان با عید قربان ملت فلسطین در معرض وحشیانه‌ترین جنایات تاریخ معاصر قرار دارد که در این جنگ ملت بزرگ فلسطین در کنار مقاومت قهرمان در نبرد صوفان الاقصی که 8 ماه است ادامه دارد و طی آن بیش از 122 هزار نفر شهید و مجروح و بیش از 10 هزار نفر مفقود شدند، ایستاده است.

این جنبش بیان کرد که ملت بزرگ فلسطین در نوار غزه و داخل و خارج فلسطین در نبرد طوفان الاقصی به نیابت از امت و برای دفاع از سرزمین مبارک فلسطین و مسجد الاقصی قبله نخست مسلمانان و سومین حرم شریف در برابر دشمن صهیونیستی ایستاده و به آن ضرباتی سخت وارد می‌کند.

حماس این عید مبارک را به سراسر امت تبریک گفت و امت اسلامی و عربی را به حمایت از پایداری و مقاومت ملت فلسطین و تلاش هرچه بیشتر برای امدادرسانی به آن در جنگ نسل‌کشی در غزه فراخواند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha