کد خبر 256511
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۸

هواشناسی اعلام کرد:

پیش‌بینی افزایش دما در بوشهر

پیش‌بینی افزایش دما در بوشهر

معاون توسعه و پیش بینی اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی روزهای چهارشنبه تا جمعه هفته جاری، با وزش بادهای شمالی، ضمن افزایش دما در استان، دریا مواج و متلاطم پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش گروه استانی حیات، زهرا راستگو معاون توسعه و پیش بینی اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر اظهار کرد: امروز و فردا نیز غبار محلی و در طول روز گاهی وزش باد از پدیده‌های غالب هواشناسی در استان بوشهر و روی دریا خواهد بود.

وی افزود: طی روزهای چهارشنبه تا جمعه، در ساعاتی از ظهر تا اوایل شب، با وزش بادهای شمالی، ضمن افزایش دما در سطح استان، دریا بویژه در قسمت‌های مرکزی و جنوبی مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود.

راستگو یادآور شد: آسمان استان بوشهر در ساعت‌های آینده صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، در طول روز گاهی وزش باد و فردا در برخی نقاط مه صبحگاهی خواهد بود.

وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت آینده جهت وزش باد در استان بوشهر بطور غالب جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت هشت تا ۳۰ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: در این مدت ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha