کد خبر 256487
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۳

رئیس پلیس تهران بزرگ خبر داد:

موادفروش یافت‌آباد دستگیر شد

موادفروش یافت‌آباد دستگیر شد

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری مواد فروش محله یافت آباد با ده‌ها کیلوگرم موادمخدر خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سرهنگ حسین باباپور رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگدراین‌باره گفت: درپی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از موادفروشان پایتخت، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد متهم اقدام به فروش مواد مخدر کرده که این موضوع موجی از نارضایتی را برای شهروندان به وجود آورده است.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های محلی و تحقیقات گسترده و اطلاعاتی که ماموران پلیس در بررسی‌های میدانی به دست آوردند سرانجام مختصات و آدرس دقیق منزل متهم در محله یافت آباد تهران مورد شناسایی قرار گرفت و اقدامات مقدماتی شامل اخذ مجوز قضایی انجام شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر با اشاره به ماموریت پلیس برای دستگیری این فرد، گفت: ماموران با ورود به منزل متهم، این فرد را بازداشت و به مقر انتظامی منتقل کردند.

باباپور با اشاره به زمان دستگیری متهم گفت: متهم با دیدن ماموران قصد فرار داشت که ناکام ماند. همچنین ماموران اقدام به بازرسی از محل اختفای این فرد کردند که در جریان آن 56 کیلوگرم مخدر تریاک که به‌طرز ماهرانه‌ای درون انباری جاساز شده بود، کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خاطرنشان کرد: متهم در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرد و گفت که قصد توزیع موادمخدر را داشته که بازداشت شده است. برای این فرد در نهایت پرونده‌ای تشکیل شد و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha