کد خبر 256449
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۶

با اعلام مدیرکل هواشناسی:

زنجان هشدار سطح زرد هواشناسی گرفت

زنجان هشدار سطح زرد هواشناسی گرفت

مدیرکل هواشناسی استان زنجان از صدور هشدار سطح زرد برای این استان خبر داد.

به گزارش گروه استانی حیات، محمدرضا رحمان‌نیا، مدیرکل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه از اوایل هفته جاری شاهد ورود سامانه بارشی به استان زنجان هستیم، گفت: همین امر باعث شده است تا شاهد بارش‌های رگباری و محلی در برخی از نقاط استان باشیم.

وی با تاکید بر اینکه وقوع بارش‌های رگباری و محلی به این معنی است که هم‌استانی‌ها از توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها اجتناب کنند، افزود: با وجود اینکه هم‌اینک آسمان اغلب مناطق استان قسمتی ابری تا ابری گزارش شده است اما در برخی مناطق استان شاهد بارش‌های پراکنده خواهیم بود.

رحمان نیا با یادآوری اینکه بارش‌های رگباری و پراکنده امروز همراه با رعد و برق خواهد بود، اظهار کرد: با توجه به این شرایط، هشدار سطح زرد برای زنجان صادر شده و انتظار داریم هم‌وطنان از تردد در ارتفاعات به خاطر وقوع رعد و برق به جد خودداری کنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان در ادامه با بیان اینکه دمای هوای استان به طور موقت کاهش خواهد یافت، خاطرنشان کرد: طی شبانه‌روز گذشته کمینه و بیشینه دمای زنجان ۱۶ و ۳۴ درجه، ابهر و خرمدره ۱۸ و ۳۳ درجه، آب‌بر ۲۳ و ۳۵ درجه، قیدار ۱۵ و ۳۰ درجه، سلطانیه ۱۶ و ۲۹ درجه و ماهنشان ۲۷ و ۳۵ درجه سانتی‌گراد گزارش شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha