کد خبر 255102
۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲

بازدید امیر یوسفی خوش‌قلب از منطقه پدافند هوایی شمال شرق

بازدید امیر یوسفی خوش‌قلب از منطقه پدافند هوایی شمال شرق

امیر سرتیپ یوسفی خوش قلب با حضور در منطقه پدافند هوایی شمال شرق ارتش از بخش‌های مختلف این منطقه پدافندی بازدید کرد.

به گزارش گروه  سیاسی حیات، امیر سرتیپ محمد یوسفی خوش قلب معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور، ضمن بازدید از بخش‌ های مختلف این منطقه پدافندی، توان رزم و آمادگی دفاعی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

امیر سرتیپ یوسفی خوش قلب با اشاره به اینکه نیرو های پدافند هوایی به صورت شبانه روزی در خط مقدم دفاع از حریم هوایی آسمان کشورمان هستند، اظهار کرد: منطقه پدافند هوایی شمال شرق به جهت همجواری با امام رئوف یکی از نقاط حساس و راهبردی در شبکه یکپارچه پدافند هوایی است و در کنار سایر مناطق پدافندی کشورمان وظیفه‌ ای مهم و خطیر را عهده دار است.

وی با بیان اینکه تلاش و جهاد شبانه‌ روزی مرزبانان آسمان کشورمان در راستای آرامش و آسودگی خاطر شهروندان ایران اسلامی است، تصریح کرد: اگر امروز پدافند هوایی ارتش به رشد و تعالی رسیده، یقینا این بالندگی و اقتدار مرهون همت و تلاش جوانان این مرز و بوم در عرصه‌ های مختلف علوم پدافندی است.

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه امروزه دشمنان با تمام توان در راستای ترویج بی‌ اعتمادی و ناکار آمدی در میان مردم ایران تلاش می‌ کنند، خاطرنشان کرد: جهاد تبیین بهترین ابزار برای خنثی کردن توطئه‌ های واهی دشمن است.

در پایان معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش ضمن بازدید از قسمت‌ های مختلف این منطقه پدافندی، میزان آمادگی رزمی و سطح آمادگی این یگان را مطلوب ارزیابی و از تلاش شبانه روزی کلیه کارکنان تقدیر کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha