کد خبر 254307
۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۳

علیرضا دبیر:

عملکرد مالی فدراسیون کشتی بیش از ۴۲۳ میلیارد بوده است

عملکرد مالی فدراسیون کشتی بیش از ۴۲۳ میلیارد بوده است

رئیس فدراسیون کشتی عملکرد مالی این فدراسیون در سال ۱۴۰۲ را بیش از ۴۲۳ میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش گروه ورزشی حیات و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کشتی از صبح امروز یکشنبه (6 خردادماه) با حضور  محمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و اعضای مجمع در محل فدراسیون کشتی در حال برگزاری است.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در این مجمع گفت: به لطف خدا عملکرد مالی ما در سال 1402 بیش از 423 میلیارد تومان بوده است که بیشترین عملکرد مالی در بین فدراسیون ها محسوب می شود و بی سابقه بوده است.

وی ادامه داد: نسبت به سال 1401 ما 75 درصد رشد داشته ایم که این یک دستاورد بزرگ برای کشتی کشور محسوب می شود و خدا را از این بابت شاکریم.

دبیر تصریح کرد: بخش مهم این دستاورد این بوده که تنها یک چهارم بودجه فدراسیون در سال 1402 از طریق وزارت ورزش و جوانان بوده است.

وی افزود: عملکرد همکاری های استانی در مجموع 140 میلیارد تومان بوده که این نیز یک رکورد محسوب می شود.

رئیس فدراسیون کشتی در مورد عملکرد مالی لیگ کشتی نیز گفت: عملکرد سازمان لیگ 133 میلیارد تومان بوده است که نسبت به سال‌های اخیر پیشرفت بسیار زیادی داشته است.

دبیر تصریح کرد: سال 98 به اتحادیه جهانی بدهکار بودیم اما در حال حاضر از این اتحادیه پیش هستیم.

وی اظهار داشت: برای دومین سال متوالی برای قهرمانان کشتی در رقابت‌های جهانی پاداش و حقوق ماهیانه درنظر گرفتیم که این مبلغ در سال 1402 رشد داشت و ما به ترتیب به مدال آوران طلا، نقره و برنز 500، 300 و 100 میلیون تومان پاداش نقدی و 30، 15 و 10 میلیون تومان حقوق ماهیانه پرداخت کردیم. ضمن اینکه در نوبت‌های مختلف نیز پاداش‌های چند صد میلیون تومانی به آنها اهداء شد.

رئیس فدارسیون کشتی گفت: عملکرد مالی فدراسیون با دوره گذشته قابل مقایسه نیست و ما پیشرفت بسیار زیادی داشته ایم، هرچند که معتقدیم در بودجه بندی به کشتی با توجه به قهرمانی‌ها و مدال آوری هایش نگاه لازم نشده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha