کد خبر 254258
۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۱

دریادار سیاری:

موظفیم راه شهدا را ادامه دهیم

موظفیم راه شهدا را ادامه دهیم

رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به برگزاری مراسم یادواره رئیس جمهور شهید و همراهانش که امروز (یکشنبه) در ستاد ارتش برگزار می شود، گفت: شهدا موجب سرافرازی و بالندگی جمهوری اسلامی ایران هستند و همه ما موظف هستیم که راه شهدا را ادامه دهیم.

به گزارش گروه سیاسی حیات، امیردریادار حبیب الله سیاری، رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش در ارتباط با برگزاری مراسم یادواره رئیس جمهور شهید و همراهانش که در ستاد ارتش برگزار می شود، اظهار کرد: شهید آیت الله رئیسی در مدت مسئولیتی که داشتند، خدمات بسیار ارزشمندی را انجام دادند و همان‌گونه که مقام معظم رهبری  فرمودند ایشان فردی خستگی ناپذیر، مجاهد و یاور محرومان بودند.

وی با بیان اینکه وظیفه ما آن است که احترام لازم را به این شهدای عالی مقام داشته باشیم و پرچم خدمت را ایستاده نگهداریم، ادامه داد: به پاس خدمات ارزشمند «شهدای خدمت» امروز (یکشنبه) آیین گرامیداشت رئیس جمهور شهید و همراهانش را در ستاد ارتش و به صورت همزمان در سراسر یگان های ارتش برگزار می‌کنیم.

امیر دریادار سیاری با بیان اینکه شهید آیت الله آل هاشم سال‌های درخشان زیادی را درارتش بودند، گفت: شهید آیت الله آل هاشم در مسئولیت ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و همچنین در دیگر سمت هایی که داشتند، مدام به فکر خدمت به مردم بودند.

رئیس ستاد ارتش تاکید کرد: شهید خلبان مصطفوی، شهید خلبان دریانوش و شهید قدیمی مهندس فنی این پرواز ، همه این عزیزان از کارکنان مومن، متخصص، ایثارگر و با مهارت بالا بودند که در خدمت این پرواز قرار گرفتند؛ این عزیزان پروازهای زیادی را نیز تجربه کرده و از خلبانان مهم و تاثیرگذارارتش جمهوری اسلامی ایران بودند.

وی با اشاره به ویژگی های شخصیتی کادر پروازی این پرواز تصریح کرد: این عزیزان ویژگی‌های خاصی داشتند، شهید مصطفوی برادر شهید بودند و حتی در کنار قبر برادر شهیدشان دفن شدند؛ همچنین شهید دریانوش نیز پدرشان جانباز ارتش هستند و شهید قدیمی نیز از عناصر متخصص و مهم فنی ارتش بودند.

امیر دریادار سیاری با بیان اینکه همه این شهیدان از عزیزان ما هستند، اظهار داشت: وظیفه ما بود که مراسم یادواره‌ای برای این عزیزان در ستاد ارتش برگزار کنیم؛ چراکه شهدا موجب سرافرازی و بالندگی جمهوری اسلامی ایران هستند و همه ما موظف هستیم که راه شهدا را ادامه دهیم.

معاون هماهنگ کننده ارتش در پایان خاطرنشان کرد: از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز، ارتش جمهوری اسلامی ایران بیش از ۵۰ هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده و به برکت خون این شهیدان است که انقلاب اسلامی پر قدرت تر از قبل به مسیر شکوفایی خود ادامه خواهد داد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha