کد خبر 254196
۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۷

فردا؛ برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون کشتی

فردا؛ برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون کشتی

در حالی که نزدیک به ۷۰ روز تا برگزاری رقابت‌های کشتی المپیک زمان باقی مانده، مجمع سالیانه فدراسیون فردا با حضور اعضا به انجام خواهد رسید.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ از ساعت 10 صبح فردا (یکشنبه 6 خرداد) مجمع سالیانه فدراسیون کشتی با حضور رؤسای هیئت‌ها و سایر اعضای مجمع آغاز خواهد شد.

معاون وزیر ورزش و نماینده کمیته ملی المپیک نیز در این مجمع حضور خواهند داشت که مسائل مالی کشتی و حسابرسی، به همراه بررسی برنامه‌های کشتی، در دستور کار قرار دارد.

کشتی این روزها خود را برای شرکت در بازی‌های المپیک آماده می‌کند و نزدیک به 70 روز دیگر 11 نماینده در این رقابت‌ها خواهد داشت.

رحمان عموزاد در 65 کیلو، یونس امامی در 74 کیلو، حسن یزدانی در 86 کیلو، امیرعلی آذرپیرا در 97 کیلو و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم کشتی آزاد، مهدی محسن‌نژاد در 60 کیلو، محمدرضا گرایی در 67 کیلو، امین کاویانی‌نژاد در 77 کیلو، علیرضا مُهمدی در 87 کیلو، هادی ساروی در 97 کیلو و امین میرزازاده در 130 کیلوگرم سهمیه‌های کشتی را برای حضور در المپیک به دست آورده‌اند که از این جمع عموزاد، امامی، آذرپیرا، زارع، مُهمدی، ساروی و میرزازاده خودشان در المپیک کشتی خواهند گرفت و سایر نفرات در ماه جاری با رقبای مستقیم‌شان برای رسیدن به دوبنده تیم ملی رودررو خواهند شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha