کد خبر 254186
۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۰

کشف ۱۵ تن آرد قاچاق در قزوین

کشف ۱۵ تن آرد قاچاق در قزوین

مدیر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از کشف ۱۵ تن و ۲۰۰ کیلوگرم آرد قاچاق در عوارضی قزوین ـ زنجان خبر داد.

به گزارش گروه استان های حیات؛ جمشید خدایاری مدیر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با اشاره به کشف ۱۵ تن آرد قاچاق این چنین اظهار داشت: روز شنبه ۵ خردادماه خبری مبنی بر قاچاق آرد از مبدا زنجان به مقصد تهران به دست اداره بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین رسید.

وی ادامه داد: با هماهنگی های صورت گرفته با فرماندهی انتظامی استان قزوین و مقامات قضایی، محموله قاچاق توسط یگان امداد فرماندهی انتظامی استان قزوین در عوارضی قزوین_زنجان ضبط شد.

مدیر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین یادآورشد: مقدار ۱۵ تن آرد قاچاق از مقصد استان زنجان به تهران در حال قاچاق بود که با هماهنگی های صورت گرفته در استان قزوین ضبط شد.

وی ادامه داد: در خودرو مکشوفه ۳۸۰ کیسه آرد یارانه ای نوع ۱ و ۲ معادل ۱۵ تن و ۲۰۰ کیلوگرم کشف و ضبط شد.

خدایاری تصریح کرد: خودرو حامل قاچاق آرد توسط واحد کالای قاچاق پلیس آگاهی قزوین ضبط و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارسال خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به نظارت های روزانه از نانوایی های سطح استان خاطر نشان کرد: در راستای وظایف جهاد کشاورزی جهت نظارت، بازرسی و مبارزه با قاچاق آرد دولتی و کم فروشی ۴ گشت جهاد کشاورزی، ۳ گشت اتاق اصناف و ۳ گشت سازمان صنعت، معدن و تجارت در استان قزوین فعال است.

مدیر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از هرگونه توزیع غیرقانونی آرد در سطح استان قزوین موضوع سریعا را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha