کد خبر 254058
۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۲

فرود اضطراری فوکر۱۰۰ در فرودگاه اردبیل ‌

فرود اضطراری فوکر۱۰۰ در فرودگاه اردبیل ‌

شب گذشته پرواز تهران - تبریز که به علت نقص فنی نتوانسته بود در فرودگاه تبریز فرود داشته باشد، در فرودگاه اردبیل به زمین نشست و مسافران آن به تبریز منتقل شدند.

به گزارش گروه  استانی حیات؛ شب گذشته پرواز تهران - تبریز که به علت نقص فنی نتوانسته بود در فرودگاه تبریز فرود داشته باشد، در فرودگاه اردبیل به زمین نشست و مسافران آن به تبریز منتقل شدند.

محمد قصابی مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل اظهار کرد: در حال حاضر پروازهای فرودگاه اردبیل دایر است اما شرایط جوی مساعد نیست به طوری که شعاع دید 100 متر است و احتمال لغو پروازهای این فرودگاه وجود دارد.

در همین خصوص روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد: به دنبال فرود اضطراری هواپیمای مسافربری تهران - تبریز در فرودگاه اردبیل، چهار نفر دچار تهوع و سردرد و گوش درد شدند که توسط کارکنان اورژانس 115 به صورت سرپایی تحت درمان قرار گرفتند.

طبق اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل چهار نفر از مسافران دچار تهوع و سردرد و یک نفر گوش درد شده بودند که توسط کارکنان فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در محل درمان شده و تمام مسافران به صورت زمینی عازم مقصد شدند.

 مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه، تعداد هفت دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه خودرو فرماندهی به محل اعزام کرده و بیمارستان‌های اردبیل در حالت آماده‌باش بودند.

 ساعت 22 روز جمعه چهار خرداد ماه 1403 و بدنبال درخواست فرود اضطراری هواپیمای مسافربری ایران ایر، شماره پرواز 445 از مسیر تهران - تبریز، خوشبختانه این هواپیما در فرودگاه اردبیل به زمین نشست و هیچ گونه تلفاتی نداشت.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha