کد خبر 254039
۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۹

پس از توقف استقلال رقم خورد؛

انتقاد شدید سرمربی استقلال از رئیس فدراسیون/ نمی‌خواهند قهرمان شویم اما برای جام شرافت می‌جنگیم!

انتقاد شدید سرمربی استقلال از رئیس فدراسیون/ نمی‌خواهند قهرمان شویم اما برای جام شرافت می‌جنگیم!

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از توفق تیمش برابر نساجی در قائمشهر و از دست دادن صدر جدول، اعلام کرد که رئیس فدراسیون و مسئولان سازمان لیگ طرفدار پرسپولیس هستند و نمی‌خواهند استقلال قهرمان شود!

به گزارش گروه ورزشی حیات، تیم فوتبال استقلال تهران که تا هفته گذشته صدرنشین رقابتهای لیگ برتر بود، شامگاه جمعه در هفته بیست و هشتم برابر نساجی مازندران به تساوی بدون گل رسید و با توجه به پیروزی 4 بر 3 پرسپولیس در خانه برابر استقلال خوزستان، صدر جدول را به رقیب سرخپوش تهرانی واگذار کرد.

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال استقلال که از این اتفاق ناراحت بود بعد از تساوی تیمش برابر نساجی به انتقاد از داوری پرداخت و گفت: در مورد بازی صحبت نکنیم بهتر است. امروز تنها روزی است که باید درمورد چیزهای دیگر صحبت کنیم. مردم خسته شده‌اند و همه می‌بینند. صحبتم با مردم است. از فردا هزار جا و هزار نفر نوشته‌اند که این اینطور گفت و آن آنطور گفت.

وی اضافه کرد: قضاوت امروز تیم ما یک طرف، بروید بازی تیم رقیب را ببینید که چه اتفاقی افتاد. چگونه اخراج کردند و چگونه برای‌شان پنالتی گرفتند. بروید ببینید چه اتفاقاتی افتاد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه به رئیس فدراسیون فوتبال نیز اتهام وارد کرد و یادآور شد: شخص آقای تاج در روز اول که مربی تیم ملی بودم، بلایی سر من آورد که از تیم ملی کنار رفتم. امسال هم چندین و چند بار تکرار کردم که نمی‌گذارند و نخواهند گذاشت که قهرمان شویم.

وی ادامه داد: یک روز یک نفر حرف درستی زد؛ یک جام برای یک تیم است. یک جام برای بقیه تیم‌ها. ما برای آن جام می‌جنگیم. جام شرافت، پاکی، تلاش، زحمت و مردانگی. در لیگی که ما می‌جنگیم، ما برنده هستیم. آن یک جام هم مبارک آن تیم و کسانی که دوست دارند، باشد.

نکونام با بیان اینکه اصلا به اتاق یکی از مسئولان سازمان لیگ می‌روید می‌بینید عکس پرسپولیس را جلوی کمدش گذاشته است!، اظهار کرد: این‌ها را به که بگویم؟ از فردا هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد و همه چیز فوتبال ما درست می‌شود. تمام این اتفاقات تا زمانی بود که همه جوره به ما ضربه بزنند و ما را پایین بکشند که این اتفاق رخ داد.

وی با بیان اینکه دوستان فکر نمی‌کردند ما رقیبشان باشیم، ولی دیدند برای همه لقمه گلوگیری هستیم، آمدند شروع به اذیت کردند، افزود: هیچکس در ایران فکر نمی‌کرد این اتفاق بیفتد. همه شروع کردند به اذیت کردن و آخر فصل دیدند بله، این تیم می‌تواند و شخصیت را دارد ولی نگذاشتند و نمی‌خواهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین گفت: باز هم می‌گویم نمی‌خواهند. به خاطر اشتباهاتی که افتاده، چیزی خارج از چارچوب نیست. به کسی اتهام نمی‌زنم. اتفاقات فوتبالی و داوری است که می‌افتد. ببینید پنالتی تیم من چگونه گرفته نشد. آن بازی را هم بروید نگاه کنید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha