کد خبر 253605
۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۸

خسروی‌وفا:

آیت‌الله رئیسی برای ورزش چیزی کم نگذاشت

آیت‌الله رئیسی برای ورزش چیزی کم نگذاشت

رییس کمیته ملی المپیک گفت: آیت‌الله رئیسی بیشتر از هر رئیس جمهور دیگری برای ورزش وقت گذاشت و با تمام وجود برای مردم کار کرد. او مخصوصا در زمینه ورزش چیزی کم نگذاشت.

 به گزارش گروه ورزشی حیات؛ محمود خسروی وفا در حاشیه مراسم یادبود شهادت آیت‌الله رییسی و هیات همراه بیان کرد: وزارت ورزش مراسم یادبود برگزار کرد و ورزشکاران به احترام آقای رئیسی و هیات همراه که خادمان مخلص ایران بودند، حضور پیدا کردند. آنها ابراز ارادت کردند تا در این مراسم فیض ببرند. رییس جمهور آنها با تمام وجود برای مردم کار کرد مخصوصا در زمینه ورزش چیزی کم نگذاشت. خداوند روحشان را قرین رحمت کند. آقای رئیسی و همراهان او از جنس اخلاص بودند.

خسروی‌وفا در مورد ارتباط آیت‌الله رئیسی با ورزش تاکید کرد: بیشتر از هر رئیس جمهور دیگری برای ورزش وقت گذاشت. شورای عالی ورزش ۱۶ سال برگزار نشد و ایشان این شورا را احیا کرد و جلسات در محل وزارت ورزش برگزار شد و  وزرای مرتبط را در وزارت ورزش خواستند تا مشکلات ورزش را حل کنند. آخرین دیدار هم یک ماه قبل در مراسم تجلیل از قهرمانان بود. ۲۴۰ میلیارد تومان پاداش سال ۱۴۰۲ را دادند. هر سال جوایز را دادند و به محض اینکه مسئولیت گرفت جوایز قبل را که پرداخت نشده بود، پرداخت کردند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha