کد خبر 253604
۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۰

فرماندار مشهد خبر داد:

اعلام جزئیات آئین تشییع پیکر خادم‌الرضا (ع) در مشهد

اعلام جزئیات آئین تشییع پیکر خادم‌الرضا (ع) در مشهد

فرماندار مشهد گفت: آئین تشییع پیکر مطهر رئیس‌جمهور شهید، سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه، ساعت ۱۴ در خیابان امام رضا(ع) مشهد آغاز خواهد شد.

به گزارش گروه استانی حیات، محسن داوری فرماندار مشهد در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب که اطلاع رسانی درباره تصمیم برای تعطیلی مشهد در روز پنجشنبه، دوم خرداد در ساعت‌های آینده انجام خواهد شد اظهار کرد: پیش بینی جمعیت زیادی برای حضور در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله رئیسی را داریم، لذا از مردم قدرشناس و ولایت‌مدار مشهد تقاضا داریم با خودروی شخصی به خیابان امام رضا(ع) این شهر نیایند.

وی با بیان اینکه مکان یا میدان خاصی در طول خیابان امام رضا(ع) برای آغاز مراسم تشییع تعیین نشده است افزود: با وجود اینکه تقاضا می‌شود مردم از ناوگان حمل و نقل عمومی برای حضور در محل خیابان امام رضا(ع) استفاده کنند.

فرماندار مشهد گفت: پارکینگ هایی برای خودروهای شخصی در خیابان امام خمینی(ره)، محدوده 17 شهریور، میدان شهدا و خیابان کوشش برای توقف خودروها در نظر گرفته شده است و جمعیت از این اماکن با ناوگان حمل و نقل عمومی به محل تشییع انتقال خواهند یافت.

گفتنی است؛ بر اساس اعلام منصوری، معاون اجرایی رئیس جمهور، فردا (چهارشنبه) پیکر آیت‌الله رییسی در تهران تشییع خواهد شد و صبح پنجشنبه نیز مردم بیرجند خراسان جنوبی با رییس جمهور شهید وداع خواهند کرد و ظهر همان روز پیکر پاک خادم الرضا(ع) به مشهد منتقل و در حرم مطهر رضوی به خاک سپرده می شود. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha