کد خبر 253593
۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۲

دبیرخانه شُعام طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛

آیت‌الله رئیسی ثابت کرد «خدمت به مردم سرمایه تعمیق امنیت ملی» است

آیت‌الله رئیسی ثابت کرد «خدمت به مردم سرمایه تعمیق امنیت ملی» است

دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی طی اطلاعیه‌ای با اشاره به شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش اعلام کرد: رئیس جمهور شهید ثابت کرد که «خدمت به مردم و همراهی با آنان» را مهمترین و اصیل‌ترین سرمایه برای بسط و تعمیق امنیت ملی می‌شمرده است.

به گزارش گروه سیاسی حیات، در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران، شهید حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و تنی چند از یارانش، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اطلاعیه ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی شهادت تلخ و جانسوز خادم الرضا، حضرت آیت الله رئیسی، رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران و رئیس شورای عالی امنیت ملی و همراهان را در حادثه سقوط بالگرد به محضر امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و نائب گرانقدرشان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می نماید.

شهید بزرگوار آیت الله رییسی با خدمات صادقانه و بی منت خود از ابتدای انقلاب اسلامی تا آخرین لحظه شهادت خود، ثابت کرد که «خدمت به مردم و همراهی با آنان» را مهمترین و اصیل‌ترین سرمایه برای بسط و تعمیق امنیت ملی می‌شمرده است.

خدمتگزاران مردم شریف ایران اسلامی در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی توجه همگان را به نکات ذیل جلب می نماید:

۱. تداوم تلاش خستگی‌ناپذیر همه کارگزاران امنیت ملی منطبق بر الگوی خدمت صمیمی، مخلصانه، مجاهدانه و صادقانه و امنیت ملی مردم‌محورِ رییس جمهور شهید، مورد اهتمام قرار داشته و خواهد داشت.

۲. پاسداری از مرزها و حوزه‌های امنیت ملی همچنان تحت پایش و مراقبت جدی نهادها و دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و نیروهای مسلح است.

۳. پشتیبانی کلیه نهادها و دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی، لشکری و کشوری از معاون محترم اول رییس جمهور به عنوان مدیر قوه مجریه در دوره انتقالی مورد تأکید است.

۴. سیاست‌های سازنده جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان، با تأکید بر پیشبرد سیاست همسایگی دولت و در ادامه تلاش‌های وزیر خارجه شهید و عضو مجاهد و فعال شورای عالی امنیت ملی جناب آقای دکتر امیر عبداللهیان همچنان با قوت تداوم خواهد یافت.

۵. روح بلند و خون شهدای حادثه اخیر الهام‌بخش و دستمایه انسجام و همگرایی ملی است و رفتار عموم مردم، نخبگان و گروه‌های سیاسی نشان داد که به این سرمایه عظیم به عنوان یکی از اصلی‌ترین مقوِّمات امنیت ملی به خوبی وقوف داشته و قدردان آن هست.

۶. حضور یکپارچه، گسترده و فراگیر مردم و مسئولان، گروه‌ها و طیف‌های مختلف سیاسی و اجتماعی در مراسم وداع و تشییع رئیس محترم جمهور شهید و سایر شهدای گرانقدر این حادثه، متضمن ثبات و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha