کد خبر 253546
۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۷

وزیر کشور اعلام کرد:

شهید رئیسی ‌الگویی جاویدان در ذهن ‌ایرانی‌ها ساخت

شهید رئیسی ‌الگویی جاویدان در ذهن ‌ایرانی‌ها ساخت

وزیر کشور با بیان اینکه شهید رئیسی ‌الگویی جاویدان در ذهن ‌ایرانی‌ها ساخت، گفت: ملت ایران از هر مصیبتی پلکانی برای نظام و خواهند ساخت.

 به گزارش گروه استانی حیات، احمد وحیدی وزیر کشور در مراسم بدرقه شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان در تبریز اظهار کرد: وزیر خارجه ما دیپلماسی قوی خود را در موضوع مقاومت و همچنین در عملیات وعده صادق به ظهور رساند.

وی افزود: نماینده ولی فقیه و امام جمعه محبوب دل همه مردم نماد والگویی از حرکت مردمانه و مؤمنانه در میان مردم به جا گذاشتند

وی ادامه داد: استاندار پرتلاش فرهیخته ومحبوب در این مدت اندک آنچنان محبوبیتی در بین مردم پیدا کرد که همه از ایشان تمجید کردند

وزیر کشور خاطرنشان کرد:  سرتیپ موسوی با تلاش شبانه‌روزی که جان رئیس‌جمهوری را از جان خودش عزیزتر می‌دانست.

وحید تصریح کرد: امروز همه ما داغدار از دست دادن آنها هستیم و ملت ما در این مصیبت قرار گرفته است. ملت مقاومت  ما و مردم استان آذربایجان شرقی نشان دادند از هر مصیبتی پلکانی برای این نظام و ملت خواهند ساخت.

وی با بیان اینکه  آنچه رئیس‌جمهور ساخت الگویی جاویدان در ذهن مردم ایران ما خواهد بود، گفت: در انتظار آن فراز درخشانی هستیم که از پس از این حادثه برای ما رقم خورد. ملت ما نشان دادند از هر حادثه تلخی برای رشد و نمو این نظام مقدس کوتاهی نخواهند کرد و امروز همان روز است.

وحیدی اضافه کرد: از دست دادن یک رئیس‌جمهور الهی و مردمی یک امام جمعه الگو یک استاندار محبوب و یک وزیر خارجه پرتلاش چیزی نیست که از خاطره برود.

‌وزیر کشور گفت:  آنچه رئیس‌جمهور ما ساخت الگویی جاویدان در ذهن مردم ایران عزیز ما خواهد بود. فراموش نخواهد شد این رئیس‌جمهور عزیز ما در این مدت ساختند و ارائه دادند. مهم الگوسازی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha