کد خبر 252245
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۱

کشف انبار لوازم آرایشی قاچاق در بازار تهران

کشف انبار لوازم آرایشی قاچاق در بازار تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۷۰۰۰ قلم انواع لوازم آرایشی خارجی قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال از یک انبار در خیابان ناصرخسرو خبرداد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ سرهنگ مهدی افشاری، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی متوجه شدند که مالک یک انبار کالا در محدوده خیابان ناصر خسرو، تعداد فراوانی کالای قاچاق را در این انبار تخلیه و دپو کرده است.

وی ادامه داد:‌در بررسی‌های ماموران همچنین مشخص شد که به تازگی به دفعات مختلف خودروهای مشکوک که عمدتا شوتی بودند، در این محل تردد داشته و مقادیری لوازم آرایشی و بهداشتی را به داخل انبار برده و در آنجا تخلیه کرده‌اند.

افشاری با اشاره به انجام هماهنگی‌های قضایی برای انجام عملیات، گفت: ماموران پس از اخذ مجوز مذکور در محل این انبار حاضر شده و در بررسی‌های بیشتر از این مکان هفت هزار و ۷۴۰ قلم انواع لوازم آرایشی خارجی و فاقد مجوزهای قانونی را کشف و ضبط کردند. کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را بیش از ۲۰ میلیارد ریال برآورد و اعلام کردند.

وی با بیان اینکه در این رابطه یک نفر هم دستگیر شد، گفت:‌همچنین پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا ارجاع شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha