کد خبر 251693
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۶

فرمانده کل ارتش: وعده صادق نابودی اسراییل را سرعت بخشید

فرمانده کل ارتش: وعده صادق نابودی اسراییل را سرعت بخشید

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی گفت: عملیات‌های طوفان الاقصی و وعده صادق روند نابودی رژیم غاصب و کودکش اسراییل را سرعت بخشید.

به گزارش گروه  استانی  حیات؛  امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی روز پنجشنبه در حاشیه آیین اهدای نشان فداکاری به پنج خانواده شهید و ۲ جانباز ارتش جمهوری اسلامی ایران در مشهد در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند اسراییل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، عملیات های طوفان الاقصی و وعده صادق روند نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع کرد و جهان بزودی از شر این غده سرطانی نجات پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه دنیا و منطقه به قبل و بعد از این ۲ عملیات تقسیم می‌شود، بیان کرد: همانطور که طوفان الاقصی و مقاومت غزه دنیا را به سمت جدید هدایت کرد، عملیات وعده صادق نیز باعث یجاد یک حرکت جدید راهبردی در دنیا شد.

فرمانده کل ارتش گفت: ارتش برای انجام ماموریت خود که در چهارچوب قانون تعیین شده فعال است و با رصد تهدیدها و آینده‌پژوهی همواره خود را برای تهدیدهای آینده آماده می‌کند.

وی ادامه داد: بر همین اساس جذب نیروی انسانی، ساخت تجهیزات، آموزشها، انتخاب واکنش و راهبرد و آنچه باید در هم افزایی با سایر نیروها انجام شود به طور مستمر در حال انجام است، تا اگر روزی نیاز شد ماموریت خود را به بهترین صورت ایفا کند.

آیین اهدای نشان فداکاری به پنج خانواده شهید و ۲ جانباز ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ رضا آذریان فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق و سردار محمد اشعری فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی سپاه در مشهد برگزار شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha