کد خبر 251474
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۳

حزب الله با پهپاد انتحاری به جان افسران صهیونیست افتاد

حزب الله با پهپاد انتحاری به جان افسران صهیونیست افتاد

مقاومت اسلامی لبنان حملات شدید موشکی و پهپادی به مرکز تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی انجام داد.

به گزارش گروه بین الملل حیات، به نقل از النشره، اداره اطلاع رسانی جنگی حزب الله اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن، مقاومت اسلامی امروز سه شنبه با پهپادهای انتحاری افسران و نظامیان دشمن صهیونیست را هنگام حضور در محوطه پادگان یفتاح هدف قرار داده و شماری از آنها را به هلاکت رسانده و برخی دیگر را زخمی کردند.

حزب الله همچنین از هدف قرار دادن گنبد آهنین ارتش رژیم صهونیستی در جنوب پادگان راموت نفتالی و از کار انداختن آن خبر داد.

اداره اطلاع رسانی جنگی حزب الله اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین درغزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن، یک ساعت و نیم پس از حمله هوایی با پهپاد به پادگان راموت نفتالی و هنگام تجمع نظامیان دشمن داخل پادگان با موشک هدایت شونده این نظامیان هدف قرار گرفته و شماری از آنها کشته و برخی دیگر زخمی شدند.

همچنین اداره اطلاع رسانی جنگی حزب الله اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف ان، مقاومت اسلامی امروز سه شنبه، تجهیزات جاسوسی دشمن صهیونیست را در مرکز السماقه در بلندی‌های کفرشوبا اشغالی با سلاح مناسب هدف قرار داد.

حزب الله در بیانیه دیگری اعلام کرد: پس از رصد تحرکات نظامیان صهیونیست در مرکز الراهب، رزمندگان مقاومت مرکز تجمع آنها را با موشک هدایت شونده هدف قرار دادند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha