کد خبر 251366
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۳

معاون توسعه سازمان غذا و دارو اعلام کرد:

قول مساعدت رئیس مجلس برای بودجه ۱۸۰ همتی دارو

قول مساعدت رئیس مجلس برای بودجه ۱۸۰ همتی دارو

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان غذا و دارو گفت: بنابر بر قول مساعدت رئیس مجلس، مقرر شده است تا بر اساس نوع ارزی که داده می‌شود بودجه سازمان غذا و دارو تا ۱۸۰ هزار میلیارد تومان اصلاح شود.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، دکتر فرشته میرزازاده معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان غذا و دارو در خصوص بودجه دارو و تجهیزات پزشکی گفت: عدد پیشنهادی ما برای بودجه امسال ۱۲۰ هزار میلیارد تومان بود که عدد مطرح شده در مجلس شورای اسلامی ۷۵ هزار میلیارد تومان عنوان شد، اما با تمهیدی که رئیس مجلس اتخاذ کرد؛ مقرر شد که بر اساس نوع ارزی که داده می‌شود این بودجه تا ۱۸۰ هزار میلیارد تومان اصلاح شود.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، وی افزود: بخش عظیمی از سهمیه ارزی سازمان غذا و دارو که حدود 3.5 میلیارد دلار است، ارز ۲۸۵۰۰ تومانی است که تا سقف ۱۸۰ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است و امیدواریم از این عدد کمتر نشود.

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان غذا و دارو همچنین گفت: به بخش کمی از تجهیزات پزشکی نیز در حال حاضر ارز ۴۲۰۰ تومانی تعلق می‌گیرد؛ بخش اعظمی از دارو، تجهیزات و شیرخشک با ارز ۲۸۵۰۰ تومانی و بخشی از اقلام زیبایی و بخش اندکی از فراورده‌های سلامت محور خانگی ارز تالار دوم دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha