کد خبر 251346
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۹

به خدا قسم تا FIFA یا CAS می‌روم؛

سرمربی فولاد فدراسیون فوتبال را تهدید کرد/ قتل می‌کردم جریمه‌ام کمتر بود

سرمربی فولاد فدراسیون فوتبال را تهدید کرد/ قتل می‌کردم جریمه‌ام کمتر بود

سرمربی فولاد خوزستان واکنش تندی نسبت به جریمه سنگین دو میلیاردی خودش نشان داد و اعلام کرد که به خدا قسم تا FIFA یا CAS برای این موضوع می‌روم، چون هیچی نیست

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی حیات؛ صحبت‌های جنجالی عبدالله ویسی، سرمربی فولاد خوزستان در یک نشست خبری به قدری حاشیه‌ساز بود که همچنان در خصوص آن صحبت می‌شود و هر روز اظهار نظر جدیدی در این رابطه می‌شنویم. بعد از سرو صدای زیادی که صحبت‌های ویسی مبنی بر ورود دستگاه‌های اطلاعاتی به مسائل پشت پرده فوتبال، این سرمربی با جریمه سنگین ۲ میلیارد تومانی روبرو شد و حالا شب گذشته در برنامه فوتبال برتر نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در رابطه با جریمه ۲ میلیاردی توسط سازمان لیگ، اظهار داشت: انقدر فشار بازی‌های لیگ بالا است که من اصلا متوجه نشده بودم که همچین جریمه سنگینی آن هم از طرف سازمان لیگ شده‌ام، مگر سازمان لیگ مرجع قانونی است که حکم صادر می‌کند؟ من فکر می‌کردم که این حکم از طرف کمیته انضباطی بوده که از همین‌جا از رییس کمیته انضباطی معذرت خواهی می‌کنم.

وی افزود: من از بعد از مصاحبه در تمامی کتاب‌های ترجمه فارسی نگاه کردم که متوجه شوم معنی کلمه رصد چه چیزی می‌شود؟ متوجه شدم که معنی پاییدن می‌دهد. آیا به پایید این موضوع را ۲ میلیارد تومان جریمه دارد؟

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در رابطه با اینکه آیا او به جایی دعوت شده است یا خیر؟ گفت: بله من فردا باید به تهران سفر کنم. اگر یک شخصی متهم به قتل شود، اول باید به دادگاه برود، بعد دیوان عالی کشور و در نهایت برای او حکم صادر می‌کنند! من هنوز به کمیته انضباطی نرفتم، هنوز از من چیزی نخواستند. من اگر بدترین کار دنیا که کشتن یک انسان است را انجام بدهم، باید ۸۰۰ میلیون جریمه پرداخت کنم، چرا برای دو کلام حرف باید ۲ میلیارد تومان جریمه شوم؟

ویسی در رابطه با اینکه گفته شده اگر این جریمه را تسویه نکند نمی‌تواند روی نیمکت فولاد خوزستان حضور داشته باشد، گفت: به خدا قسم تا FIFA یا CAS برای این موضوع می‌روم چون هیچی نیست. کل قرارداد من با فولاد یک و نیم میلیارد تومان است و الان باید پانصد میلیون هم روی آن بگذارم و جریمه پرداخت کنم. اگر فولاد در لیگ بماند با پاداش دریافتی من ۵ میلیارد تومان خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha