کد خبر 249795
۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۸

سارق مغازه‌های تهرانسر دستگیر شد

سارق مغازه‌های تهرانسر دستگیر شد

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک سارق حرفه‌ای که از مغازه‌های تهرانسر سرقت می‌کرد، خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سرهنگ محمدرضا موسوی در تشریح این خبر گفت: با وقوع یک فقره سرقت از مغازه‌ای در محدوده تهرانسر تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۵۰ تهرانسر قرار گرفت. 

وی افزود: با تحقیقات و بررسی دوربین‌های مداربسته، مشخص شد سارق، مردی میانسال است که قبل از طلوع آفتاب اقدام به سرقت از مغازه و فروشگاه‌ها می‌کند.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: بنابر حساسیت موضوع، ماموران با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین پلیسی، محل‌هایی که احتمال حضور سارق می‌رفت را تحت کنترل قرار دادند تا این که بامداد روز گذشته به مردی که سعی داشت کرکره مشبک یک مغازه را باز کند مواجه شده و برای دستگیری به سمت وی اعزام شدند. 

سرهنگ موسوی ادامه داد: متهم که سعی کرد از محل فرار کند، اما با سرعت عمل ماموران موفق به این کار نشده و دستگیر شد. 

وی تصریح کرد: متهم، پس از دستگیری به کلانتری منتقل و در بازجویی‌های انجام شده به ۲۰ فقره سرقت مشابه اعتراف کرد و به همراه پرونده متشکله برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 

سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت، در پایان، با اشاره به اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزمی همگانی را می‌طلبد، اظهار داشت: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند و به محض رویت موارد مشکوک با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha