کد خبر 248285
۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۱

نشست گفتگومحور «بچه‌های رستا» برگزار می‌شود

نشست گفتگومحور «بچه‌های رستا» برگزار می‌شود

سیزدهمین نشست گفتگو محور «بچه‌های رستا» با عنوان «تصویر ذهنی نوجوانان از بدن» چهارشنبه ۲۹ فروردین در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ سیزدهمین نشست گفتگو محور «بچه‌های رستا» با عنوان «تصویر ذهنی نوجوانان از بدن» و با هدف ارایه راهکارهای عملی برای افزایش عزت نفس چهارشنبه ۲۹ فروردین در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود.

در این نشست عزت نفس و رابطه آن با تصویر ذهنی نوجوانان از بدن خود و نقش آن در زندگی فردی و اجتماعی در گروه‌های مختلف به ویژه نوجوانان مورد بحث قرار می‌گیرد.

همچنین دو فیلم کوتاه «رفیق» و «جادوی رسانه و بدن شما» به نمایش در می‌آیند و حامد خیاط به نقد و بررسی این دو فیلم می‌پردازد.

سلسله نشست‌های «بچه‌های رستا» در مناسبت‌های مختلف با انتخاب محورهای محتوایی متنوع برگزار می‌شود که تاکنون ۱۲ دوره از این نشست‌ها با موضوعات مختلف تشکیل شده و در امتداد تشکیل باشگاه مخاطبان نوجوان فرهنگسرا، توسط نوجوانان طراحی و با مشارکت، راهبری و نظارت فرهنگسرا در حال برگزاری است.

سیزدهمین نشست «بچه‌های رستا» چهارشنبه ۲۹ فروردین از ساعت ۱۹ تا ۲۲ با حضور نوجوانان در فرهنگسرای اشراق به نشانی تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، خیابان جعفر پناه برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha