کد خبر 248190
۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۹

پیام قدردانی سازمان عقیدتی سیاسی فرار از پاسخ سپاه به رژیم صهیونیستی

پیام قدردانی سازمان عقیدتی سیاسی فرار از پاسخ سپاه به رژیم صهیونیستی

سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی از اقدام پشیمان کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حمله رژیم جعلی صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق، قدردانی و مراتب حمایت همه جانبه خود را ابراز داشت.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، حجت الاسلام والمسلمین "سید علیرضا ادیانی" پس از اقدام قاطع و بازدارنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بمباران مواضع حساس رژیم شکست خورده صهیونیستی با صدور پیامی ضمن قدردانی از این موثر، حمایت همه جانبه سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را از مجاهدت واقعی ابراز داشت.
در متن این پیام قدردانی آمده است:

                 بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الَّذینَ یُقاتِلونَ فی سَبیلِهِ صَفًّا کَأَنَّهُم بُنیانٌ مَرصوصٌ﴿سوره مبارکه الصف آیه ۴﴾
خداوند کسانی را دوست می‌دارد که در راه او پیکار می‌کنند گوئی بنایی آهنین‌اند!
پاسخ قاطع به جنایات بی شرمانه رژیم کودک کش صهیونیستی در نقض آشکارحقوق بشر در نسل کشی مردم مظلوم غزه و زیر پا گذاشتن حقوق بین المللی در حمله به کنسولگری ایران در دمشق که منجر به شهادت بهترین رزمندگانمان گردید، مطالبه ای ملی و به حق از جانب یکایک ملت مقاوم ایران اسلامی برای مجازات پشیمان کننده رژیم صهیونیستی بود که این مطالبه را با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس به عینه نشان دادند، به فضل الهی برابر وعده صادقی که داده شده بود این انتقام، به موقع  و سخت توسط رزمندگان شجاع ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محقق گردید.
پاسخی درهم کوبنده که عیار و توان نظامی و قدرت بازدارندگی مجاهدان ما را به رخ مستکبران عالم کشید، حمله ای چند وجهی و پیچیده با ترکیبی از صدها پهپاد و موشک تولید شده توسط غیور مردان کشورمان، قدرتی که مایه امید و خوشحالی دوستان ما و آزادگان جهان گردید و بهت و وحشت دشمنان را بهمراه داشت.
امروز رزمندگان ما که فرزندان خالقان حماسه هشت سال دفاع مقدس هستند با این انتقام درس آموز، بار دیگر ملت قهرمان ایران اسلامی را سرافراز و سربلند کردند و باعث افزایش عزت ایرانی در سراسر دنیا شدند.
اقدامی به موقع که برای فلسطین قهرمان و مردم مظلوم و مقتدر غزه، امیدآفرین و پشتوانه عزم، اراده و انگیزه مقدس و مصمم مقاومت برای ابطال‌ رویای دشمن صهیونیستی از تشدید جنایت گری های فجیع و وحشیانه و ادامه نسل کشی، محاصره ضد بشری، گرسنگی و قحطی‌سازی برای پایان تاب آوری و تسلیم باریکه غزه قرار داد.
سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز همراه با ملت قهرمان ایران اسلامی و همه آزادی خواهان جهان ضمن قدردانی از مجاهدان فی سبیل الله در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با حمایت قاطع و همه جانبه از این اقتدار غرور آفرین، با ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام،ابراز می دارد: شهیدان بزرگی در این راه مقدس، مشتاقانه جان خود را فدا کردند و ما معتقدیم و این باور ماست که برکت خون این شهدا باعث سرعت‌گیری افول رژیم صهیونیستی گردیده است و ما نیز با ادامه دادن راه شهدای عزیزمان تا نابودی کامل این غده سرطانی یک لحظه از پای نخواهیم نشست.

                 و السلام علی من اتبع الهدی
                       سید علیرضا ادیانی 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha