کد خبر 248137
۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۲

پاپ فرانسیس خواستار کاهش خشونت‌ها شد

پاپ فرانسیس خواستار کاهش خشونت‌ها شد

«پاپ فرانسیس» رهبر کاتولیک های جهان در پی پاسخ ایران علیه رژیم صهیونیستی، خواستار پرهیز از خشونت و جلوگیری از تشدید درگیری‌ها در خاورمیانه شد.

به گزارش گروه بین‌الملل حیات، پاپ امروز از ایران و رژیم صهیونیستی خواست تا از اقداماتی که می‌تواند خشونت را افزایش داده و خاورمیانه را وارد درگیری های شدیدتری سازد، پرهیز کنند.

وی خطاب به زائران در «میدان سن پیر» در واتیکان افزود: «جنگ کافی است، حملات کافی است، خشونت کافی است. به صلح و گفت‌وگو آری بگویید».

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ۱۰ ‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha