کد خبر 248132
۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۸

قدرت بازدارندگی اصلی ایران اسلامی روحیه ایثار و شهادت‌طلبی است

قدرت بازدارندگی اصلی ایران اسلامی روحیه ایثار و شهادت‌طلبی است

تشکلهای شاهد و ایثارگر با صدور بیانیه ای موشک‌باران رژیم غاصب صهیونیستی را توسط سپاه اسلام تبریک گفتند.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ تشکلهای شاهد و ایثارگر با صدور بیانیه ای موشک‌باران رژیم غاصب صهیونیستی را توسط سپاه اسلام محضر امام عصر (عج الله) مقام معظم رهبری خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مردم شهید پرور ایران اسلامی تبریک گفتند.

در متن بیانیه تشکلهای شاهد و ایثارگر آمده است: «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان فرزندان برومند و شجاع ایران اسلامی رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار را تنبیه سختی کردند که در عرصه معادلات نظامی منطقه ای و جهانی سر فصل جدیدی آغاز شد و بی شک بعد از این موشک باران، جهان رویکرد جدیدی به اقتدار ایران خواهد داشت. این اقدام نظامی مقتدرانه به دشمنان هشداری بود که هرگونه تجاوز به خاک ایران اسلامی عواقب و تنبیه بزرگی در پی خواهد داشت و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری دوران بزن درو تمام شده است.

تشکل‌های شاهد و ایثارگر با گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهیدان سپهبد سلیمانی و طهرانی مقدم اعلام کردند قدرت بازدارندگی اصلی ایران اسلامی روحیه ایثار و شهادت طلبی است و دشمنان با ملتی که شهادت را عزت میداند قدرت رویی ندارند و اگر خیال تجاوز دوباره به ایران اسلامی داشته باشند و یا منافع کشور را در هرجایی در  دنیا تهدید نمایند واکنش شدیدتری خواهند دید و موشک باران ایران آنان را پشیمان خواهد کرد.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha