کد خبر 247940
۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۰

فرمانده نیروی دریایی ارتش خبر داد؛

ابلاغ پیام رهبر انقلاب به خانواده‌های ناوگروه ۸۶ + تصاویر

ابلاغ پیام رهبر انقلاب به خانواده‌های ناوگروه ۸۶ + تصاویر

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: در شرفیابی که محضر حضرت آقا رسیدم، فرمودند سلام من را به یکایک خانواده کارکنان برسانید.

به گزارش گروه استان‌های حیات؛ امیر دریادار شهرام ایرانی ‌در جمع خانواده کارکنان ناوشکن تمام ایرانی دنا در بندرعباس با بیان اینکه مادامی که کارکنان نیروی دریایی ارتش در طوفان‌ها و موج‌ها از منافع ملی حراست می‌کنند، همسران همرزمانم از حدود خانواده جانانه صیانت می‌کنند، اظهار کرد: در شرفیابی که محضر حضرت آقا رسیدم، فرمودند سلام من را به یکایک خانواده کارکنان برسانید.

وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را بر این گذاشته‌ایم تا واقعه تاریخی ماموریت ناوگروه 86 به یادگار بماند و مطالبات مقام عظمای ولایت در حوزه تبیین ناوگروه 86 به ثمر بنشیند، افزود: نقش مادران در خانواده بسیار حیاتی است و بزرگی و اهمیت صبر و بردباری همسران همرزمانم قابل توصیف نسبت و بی‌مثال است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در بیان خاطره ای از ناوگره 86 تصریح کرد: یکی از خانواده‌های همرزمم در ناوگروه 86 گفت که من در مدت ماموریت متوجه شدم که خانواده شهدا چگونه ایام را پشت سر می‌گذارند و ما در قبال شهدا و خانواد شهدا هیچ کاری نکرده‌ایم.

امیر دریادار ایرانی خاطرنشان کرد: همه قدرت‌های دریایی، به چشم ابرقدرت به نیروی دریایی ارتش نگاه می‌کنند و به این مهم در مجامع و رزمایشات بین‌المللی اذعان دارند.

ابلاغ پیام رهبر انقلاب به خانواده‌های ناوگروه ۸۶ + تصاویر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha