کد خبر 247668
۲۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۵

فراجا: طرح حجاب و عفاف از شنبه ۲۵ فروردین پیگیری می‌شود

فراجا: طرح حجاب و عفاف از شنبه ۲۵ فروردین پیگیری می‌شود

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: طرح حجاب و عفاف از روز شنبه بیست و پنجم فروردین ۱۴۰۳ در همه معابر و اماکن عمومی با جدیت بیشتر دنبال می‌شود.

به گزارش گروه  اجتماعی حیات، در متن اطلاعیه فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران که از سوی مرکز اطلاع‌رسانی فراجا در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته، آمده است:

«به نام خدا
شهروندان گرامی، هم‌میهنان محترم

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ضمن تبریک عید سعید فطر و تقدیر از تمامی هموطنان قانون‌مدار به سبب رعایت ارزش‌ها و موازین دینی و اخلاقی جامعه به اطلاع می‌رساند که در چارچوب مطالبات عمومی و بر اساس وظایف قانونی، طرح حجاب و عفاف از روز شنبه بیست و پنجم فروردین ماه در همه معابر و اماکن عمومی با جدیت بیشتر دنبال خواهد شد.

به همین سبب، از همه شهروندان محترم به ویژه دختران و بانوان گرامی، درخواست می‌شود به منظور رعایت قانون و حفظ ارزش‌های اخلاقی و هنجارهای ملی و مذهبی جامعه، حریم پرحرمت حجاب و عفاف را آنگونه که شایسته است، رعایت کنند.

پلیس ضمن اطمینان از رعایت موازین اخلاقی و حریم عفاف توسط قاطبه شهروندان، یادآور می‌شود که ناگزیر، براساس وظایف خویش، با ناقضان قانون حجاب و عفاف برخورد قانونی می‌نماید. از همین روی، از آنان انتظار دارد که به ارزش‌های قانونی احترام بگذارند و کنش و پوشش خود را در آن چارچوب تنظیم کنند.»

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha