کد خبر 247649
۲۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۰

«حیات» بررسی می کند؛

یارانه فروردین ۱۴۰۳ چقدر است؟

یارانه فروردین ۱۴۰۳ چقدر است؟

مبلغ یارانه نقدی فروردین ۱۴۰۳ در حالی یکی از سوالات مردم است که به روزهای واریز این یارانه نزدیک می شویم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی حیات، منابع هدفمندسازی یارانه‌ها در بودجه سال ۱۴۰۳ در حالی رشدی ۱۵ درصدی داشت و به ۷۵۸ هزار میلیارد تومان افزایش یافته که این افزایش این شبهه را ایجاد کرده که قرار است مبلغ یارانه ها افزایش پیدا کند؛ اما تاکنون وزارت کار در مورد افزایش مبلغ یارانه نقدی، خبری را اعلام نکرده است. 

زمان واریز یارانه نقدی دهک های درآمدی

طبق اعلام برنامه زمانبنید سازمان هدفمندسازی یارانه ها، یارانه نقدی دهک‌های یک تا سه، ۲۵ هر ماه واریز می‌شود. بنابراین سرپرستان خانوار دهک های اول تا سوم ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ باید منتظر واریز یارانه نقدی به حساب خود باشند. 

جزئیات پرداخت یارانه ها به شرح زیر است:

یارانه فروردین ۱۴۰۳ چقدر است؟

طبق جدول بالا، یارانه دهک های چهارم تا نهم نیز که قرار بود ۳۰ هر ماه واریز شود، در روز ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۳ واریز خواهد شد. البته یارانه نقدی دهک های یک تا سه، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان و یارانه نقدی دهک های چهارم تا نهم مبلغ ۳۰۰ هزار تومان است.

به این ترتیب یارانه دهک‌های یک تا سه ۲۵ هر ماه و یارانه نقدی و معیشتی سایر خانوارهای مشمول سی ام واریز می‌شود.

کالابرگ فجرانه ۱۴۰۳

 طرح کالابرگ «فجرانه» با یارانه مضاعف ۲۲۰ هزار تومان از ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ (۲۵ و ۳۰ بهمن) تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۲۵ و ۳۰ اردیبهشت) اجرا می‌شود. 

کالابرگ فجرانه مرحله سوم از روز سه شنبه ۲۱ فروردین ماه به حساب یارانه بگیران دهک های اول تا هفتم واریز شد. بنابراین دهک های اول تا هفتم تا روز ۱۸ اردیبهشت ماه می توانند از مرحله سوم کالابرگ فجرانه استفاده کنند. 

انتهای پیام/ 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha