کد خبر 246539
۱۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۷

«حیات» بررسی می کند؛

زمان واریز یارانه نقدی فروردین ماه ۱۴۰۳

زمان واریز یارانه نقدی فروردین ماه ۱۴۰۳

زمان واریز یارانه نقدی فروردین ماه ۱۴۰۳ یکی از سوالاتی است که یارانه بگیران با آن روبرو هستند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی حیات، زمان واریز یارانه نقدی در حالی از بهمن ماه دستخوش تغییر شد که زمان بندی آن به همراه دهک های مشمول به صورت تفکیک شده توسط سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام شد. 

یارانه نقدی تا بهمن ماه سال ۱۴۰۲ بیستم هر ماه در حساب دهک های اول تا نهم شارژ می‌شد، اما این زمان بندی از بهمن‌ماه به بعد در تاریخ‌های دیگری به حساب مشمولان واریز می‌شود.

زمان دقیق واریز یارانه نقدی فروردین ماه ۱۴۰۳

طبق برنامه جدید واریز یارانه نقدی، یارانه دهک‌های یک تا سه، ۲۵ هرماه واریز می‌شود. بنابراین سرپرستان خانوار دهک های اول تا سوم ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ باید منتظر واریز یارانه نقدی به حساب خود باشند. 

جزئیات پرداخت یارانه ها به شرح زیر است:

زمان واریز یارانه نقدی فروردین ماه ۱۴۰۳

طبق جدول بالا، یارانه دهک های چهارم تا نهم نیز که قرار بود ۳۰ هر ماه واریز شود، در روز ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۳ واریز خواهد شد. البته یارانه نقدی دهک های یک تا سه، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان و یارانه نقدی دهک های چهارم تا نهم مبلغ ۳۰۰ هزار تومان است.

به این ترتیب یارانه دهک‌های یک تا سه ۲۵ هر ماه و یارانه نقدی و معیشتی سایر خانوارهای مشمول سی ام واریز می‌شود.

کالابرگ فجرانه ۱۴۰۳

 طرح کالابرگ «فجرانه» با یارانه مضاعف ۲۲۰ هزار تومان از ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ (۲۵ و ۳۰ بهمن) تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۲۵ و ۳۰ اردیبهشت) اجرا می‌شود. 

بنابراین یارانه بگیران دهک های یک تا هفتم باید در روز ۱۸ فروردین ماه نیز منتظر شارژ کالابرگ فجرانه مرحله سوم باشند. بنابراین دهک های اول تا هفتم تنها دو روز دیگر برای استفاده از کالابرگ مرحله دوم فجرانه فرصت دارند. 

انتهای پیام/ 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha