کد خبر 247199
۲۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۶

در نشست علنی امروز رقم خورد؛

بررسی طرح ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی توسط نمایندگاه مجلس

بررسی طرح ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی توسط نمایندگاه مجلس

گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی (اعاده شده از شورای نگهبان) در دستور کار امروز ۲۰ فروردین‌ماه صحن علنی مجلس قرار گرفت.

به گزازش گروه سیاسی حیات، نشست علنی امروز دوشنبه ۲۰ فروردین‌ماه مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور ۱۹۷ تن از نمایندگان آغاز شد.

گزارش کمیسیون قضایی در مورد طرح یک فوریتی اصلاح قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیر مجاز، گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی (اعاده شده از شورای نگهبان)، ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه یک فوریتی پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سو رفتار و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه تجارت در دستور کار جلسه امروز صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

همچنین طرح یک فوریتی استسفاریه ماده (۴۸) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۱) و گزارش کمیسیون انرژی در مورد لایحه ارجاع اختلاف شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با شرکت بازرگانی دولتی هند به داوری امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha