کد خبر 247172
۲۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۰

سردار کارگر:

حملات گروه تروریستی جیش‌الظلم برای جلوگیری از آبادانی و توسعه مکران بود

حملات گروه تروریستی جیش‌الظلم برای جلوگیری از آبادانی و توسعه مکران بود

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: حملات گروه تروریستی جیش الظلم در راستای جلوگیری از آبادانی کشور و توسعه مکران بوده است که نشان دهنده ماهیت «ضد مردم» آنهاست.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در نشست نوروزی با مدیران و کارکنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای حمله تروریستی به بخش کنسولگری سفارت ایران در سوریه و حمله تروریستی جیش‌الظلم به سیستان و بلوچستان اظهار داشت: گروه تروریستی جیش‌الظلم پس از حمله اعلام کرد که هدف آن‌ها جلوگیری از آبادانی کشور و توسعه مکران بوده است که نشان دهنده ماهیت «ضد مردم» آنهاست.

سردار کارگر در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در سال ۱۴۰۲ کشور همراه با شیرینی و تلخی‌های مختلفی بوده و در مجموعه نظام اتفاقات بسیار خوبی رخ داد، گفت: به دلیل ضعیف‌هایی که در رسانه و تبلیغات داریم، نمی‌توانیم خیلی از موفقیت‌ها و دستاوردها را به مردم و دنیا منتقل کنیم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه دولت در بخش‌های مختلف برای رفع مشکلات در حال تلاش است، افزود: وجود تهدیدات و تحریم‌ها اجازه نمی‌دهد این تلاش‌ها آن‌گونه که باید مثمرثمر باشد و به اذعان خود آمریکایی‌های شدیدترین تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران اتخاذ شده است.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بازدید زائران راهیان نور از یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۲ با افزایش ۲۰ درصدی زائران بیش از ۴ میلیون نفر از یادمان‌های دفاع مقدس بازدید کردند.

وی با بیان اینکه باید مردم در مسائل فرهنگی مشارکت داشته باشند، اظهار داشت: باید موزه‌های دفاع مقدس و یادمان‌های شهدا در سراسر کشور میعادگاه و پاتوقی برای حضور مردم باشد.

سردار کارگر گفت: هدف‌گذاری ما در سال ۱۴۰۳ ترویج فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت برای همه اقشار به ویژه برای جوانان و نوجوانان است؛ که در این راستا ارتباطات خوبی با آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها داریم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha