کد خبر 246579
۱۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۷

پل خاقانی تا خیابان جانبازان بازگشایی شد

پل خاقانی تا خیابان جانبازان بازگشایی شد

شهردار منطقه هشت تهران، گفت: با پایان عملیات نصب سازه اولیه دوربرگردان غیر همسطح در محدوده پل خاقانی تا خیابان گلبرگ بزرگراه شهید باقری، مسیر دو طرفه بزرگراه بازگشایی شد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، فاطمه تنهایی روز چهارشنبه اظهار کرد: با پایان تعطیلات نوروزی و آغاز روزهای کاری شهروندان، عملیات نصب عرشه پل دوربرگردان غیر همسطح در بزرگراه شهید باقری به اتمام رسید و مسیر مسدود شده این محدوده بازگشایی شد.

وی افزود: در این راستا با جانمایی عرشه و پایه‌های پل در این محدوده توسط عوامل اجرایی منطقه ۸، عملیات نصب آن نیز صورت گرفت و به زودی مورد بهره‌برداری و تردد وسایل نقلیه قرار خواهد گرفت.

تنهایی اضافه کرد: بهره‌برداری و افتتاح این عرشه پل در بزرگراه شهید باقری که تاثیر به‌سزایی در کاهش ترافیک صبحگاهی و عصرگاهی این محدوده دارد متعاقبا اعلام خواهد شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۳ از جمع آوری یک هزار و ۲۰۰ کیلوگرم پسماند در بوستان جنگلی سرخه‌حصار خبر داد.

مهدی رضایی مالیدره روز چهارشنبه با اشاره به اقدامات اداره مدیریت پسماند منطقه ۱۳ در روز طبیعت گفت: ایستگاه پسماند با اطلاع رسانی و آموزش طرح نوماند و نحوه نصب و استفاده از برنامه کاربردی (اپلیکیشن) شهرزاد به همراه توزیع کیسه‌های ویژه جمع آوری پسماند خشک به شهروندان در ورودی بوستان جنگلی سرخه حصار خدمات ارائه کرد.

به گفته وی، با حضور کارشناسان آموزش و اطلاع رسانی، ۸۰۰ نفر از شهروندان به برنامه نوماند از طریق اپلیکیشن شهرزاد دسترسی پیدا کرده و آموزش‌های لازم را فرا گرفتند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۳ با بیان اینکه یک هزار برگه بروشور و ۷۰ کیلوگرم کیسه آبی برای جمع آوری پسماندهای خشک توزیع شد، افزود: حدود یک هزار و ۲۰۰ کیلوگرم پسماند از محدوده بوستان جنگلی سرخه حصار با فعالیت نیروهای بازیافت جمع آوری شد.

رضایی مالیدره یادآور شد: در راستای حفاظت از محیط زیست و به منظور جلوگیری از تخلیه و رهاسازی سبزه های عید در محدوده بوستان جنگلی سرخه حصار، سبزه های عید در ورودی بوستان جنگلی سرخه‌حصار توسط اداره محیط زیست منطقه جمع آوری شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha