کد خبر 246481
۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۲

جزئیات مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمان اعلام شد

جزئیات مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمان اعلام شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان گفت: راهپیمایی و مراسم روزجهانی قدس امسال بر اساس برنامه ریزی همزمان با سراسر کشور در مرکز استان و نیز همه شهرستان‌ها، بخش‌ها و حتی روستاهای استان به صورت باشکوه‌تر از همیشه برگزار می‌شود.

به گزارش گروه استان‌های حیات؛ حسین انجم شعاع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان روز سه‌شنبه در نشست خبری به مناسبت روز جهانی قدس اظهار کرد: این راهپیمایی در شهر کرمان از ساعت ۱۰ صبح از میدان بسیج تا مصلای امام علی(ع) برگزار خواهد شد و سخنران این مراسم جانشین سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع اعلام شده است.

وی با اشاره به اینکه شعار امسال روز جهانی قدس «از طوفان الاقصی تا طوفان الاحرار» نامگذاری شده است بیان کرد: در کنار راهپیمایی روز قدس، برنامه های تبیینی، فرهنگی و تبلیغی شامل نشست بصیرتی روز جهانی قدس، ویژه برنامه فرهنگی و تبلیغی، پویش نقاشی برای بچه های غزه و غیره نیز برنامه ریزی شده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان خاطرنشان کرد: امسال به واسطه اتفاقات در منطقه، فلسطین و غزه، روز قدس متفاوتی خواهیم داشت و روز جهانی قدس پررنگ تر، با عظمت تر و باشکوه تر و با حضور گستره تر مردم برگزار خواهد شد.

انجم شعاع ادامه داد: روز قدس باعث شد تا مساله فلسطین به فراموشی سپرده نشود و روز به روز پر رنگ تر شود؛ اگر سال ۵۸ روز قدس در ایران برگزار شد، اکنون در بیش از ۵۰ کشور جهان برگزار می شود و با توجه به اتفاقات غزه مطمئن باشید، در اکثر کشورهای جهان امسال روز قدس و مساله فلسیطن و غزه پررنگ برگزار خواهد شد.

ایران بزرگترین حامی مردم فلسطین

وی تاکید کرد: بعد از شکل گیری انقلاب اسلامی، بزرگترین حامی و مدافع حقوق فلسطین جمهوری اسلامی و ایران بوده است؛ امام راحل از همان اول یکی از آرمان های انقلاب را حمایت از فلسطین قرار دادند و همه جهان اسلام را برای حمایت از فلسطین دعوت کردند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ادامه داد: از ابتدای انقلاب برای حمایت از فلسطین ایران شهدای زیادی تقدیم کرده است و همین دیروز تعدادی از مستشاران نظامی کشور، توسط رژیم جنایت کار صهیونیستی به شهادت رسیدند.

انجم شعاع با بیان اینکه صهیونیست ها از همه طرف در محاصره هستند و تمام کشورهای جبهه مقاومت هر روز فشار را بر این رژیم افزایش می دهند اظهارداشت: رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط است و به همین دلیل دست به هر جنایتی می زند؛ الان این رژیم صهیونیستی برای موجودیت خود می جنگد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه امروز ایران و جبهه مقاومت در منطقه حرف اول را می زند تصریح کرد: پس از عملیات طوفان الاقصی و گذشت ۶ ماه از این عملیات، رژیم صهیونیستی نتوانسته حماس را نابود کند و مقاومت ادامه دارد که یکی از دلایل آن همین جبهه مقاومت است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha